Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mit jelent nekem mint egy fiú?

Mackaszereto kérdése:

Ez mit jelent nekem mint egy fiú?

Figyelt kérdés

Mint minden más fiúnak beizgul ha látok egy sexy nőt de mért van az, hogy akkor is beizgul ha látok olyan férfiakat akik tranfesztiták.


Ez most csak simán azért van mert összevesz az agyammal és azt hiszem hogy egy nő van ott vagy nem?


+


Fura ezt így elmondani de valamiért beizgulok ha bárkinek lehet az férfi is hátulról csinájlák, igazival vagy művel.


+


Még akkor is beizgulok ha arra gondolok milyen lennék női ruhákban és kiegészítőkben(pl.: Magassarkú, smink, műköröm...ilyenek)


+


És mivel beizgulok rá ki is akarom őket próbálni de még várok néhány évet. vagy várjak néhány évet?


Előre is mondom hogy nem vagyok az olyan ember aki szeret sokat kint lenni emberek között(kicsit antiszociális).



#fiú #izgulás #transz #mégmilehetideírni?
2019. febr. 12. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy nem vagy teljesen heteroszexuális.

Fétis esetleg, crossdresser.

2019. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valszeg enyhén biszexuális vagy.
2019. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!