Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Alapvetően segítő, szimpatizáló vagy ellenséges vagy itt a gyk-n?

Csak mert kb ez a két válaszolótípus van. Az egyik, aki tárgyilagosan, a legjobb tudása alapján segíteni próbál, ha nem ért egyet valamivel, akkor udvariasan és nem bántóan közli, illetve van a másik típus, aki ítélkezik, minősít, beszól, bántóan fogalmaz, mintha mindenki az ellensége lenne.

No erre vagyok kíváncsi, hogy ki melyik csoportba sorolja magát.

febr. 17. 21:29  Privát üzenet  

A válaszok
Én egyértelműen segíteni.próbálok.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont febr. 17. 21:30 Privát üzenet
Kérdéstől függ nálam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont febr. 17. 21:45 Privát üzenet
Én reállalisan segítő szándékú .De vannak olyan kérdések ahol muszáj kegyetlennek lenni:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont febr. 17. 21:46 Privát üzenet
A normális kérdezőkkel szemben segítő vagyok, de a hülyéket oltom ezerrel.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont febr. 17. 22:41 Privát üzenet
Együttérző típus vagyok, tehát elsősorban segíteni szoktam. Ha nem értek egyet valamivel, bántás és személyeskedés nélkül leírom, van, hogy keményebben fogalmazok. Néha trollkodom, ha a kérdés olyasfajta, amibe belefér. Nem vitázom, azt meghagyom másoknak, sőt, ha nekem szólnak be, akkor vagy nem reagálok vagy akkor is udvarisan.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont febr. 18. 00:05 Privát üzenet
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Együtt érzően /empatán segítő, még a bugyutának látszó kérdések esetében is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont febr. 18. 10:43 Privát üzenet

Kérdéstől függ pl a "Nincs barátnőm 20 21 22....30 31 éves vagyok mit csináljak ? Című kérdésekkel érdemben nem lehet mit kezdeni. Meg az ehhez kapcsolódó összeesküvés elméletek az már tényleg sírva röhögős.

Pl férfi többlet van. A férfiak 5%-a dugja a nők 95%-át.

Az Állam ellopja a nőket. Vigyázni kell a frusztrált pasikkal mer még a végén lerohannak egy országot / fellázadnak. Ők nagyon veszélyesek.

(Ha aszinéd hogy vicc nem nem ezek itt mind elvoltak írva.) A 7 éves lányom egy szögbelövő pisztollyal na az k...a veszélyes.

Néhány rinyáló luzeren inkább csak röhögnék. Ha valaki 30 elmúlt és még csak nem is csókolózott soha ott az illetővel vannak a gondok.

De pl tech jellegű kérdésekre vagy mi hol van jellegűekre szívesen segítek.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont febr. 18. 21:36 Privát üzenet
Nyilván a kérdéstől / kérdezőtől függ, de alapvetően segítőkész vagyok, mint ahogy a való életben is. Mondom: alapvetően! Azzal, aki rosszindulatú, azzal nem vagyok kedves. (Ellenben kedves vagyok azzal, aki buta, tudatlan, elesett, vagy bajban van.)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont febr. 24. 18:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat. Én is megnyilatkoznék.

Én mindig a kérdésre magára válaszolok, tehát sosem a kérdés kiírásának jogosságát vagy realitását firtatom. Vagy maximum kifejtem a véleményemet, de sosem oltogatóan vagy lekezelően.

Van pár nagyon bornírt kérdés, vagy nagyon irritáló fazsság, azokat vagy ignorálom, vagy visszakérdezek, hogy mégis mi volt a terv.

Bántólag azért nem írok sosem, de tényleg sosem, mert azzal saját magamat állítanám be egy kompenzáló, frusztrált, projektív alaknak.

# 9/9Időpont febr. 25. 06:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az ügyfélszolgálati munka a humán segítő tevékenységek közé tartozik?
Mit gondolsz azokról, akik bár a segítő, tapintatos kritikát nem viselik, mégis ők maguk, kritikának álcázva, kiforgatják mások szavait, és kötözködnek?
Jár valaki a Nap-Kör Alapítvány önismereti csoportjainak valamelyikébe? Tapasztalatok? Leginkább az álláskeresős illetve a depressziósokat segítő csoport érdekelne.
Lenne kedve valakinek valamilyen segítő motiváló idézetet küldeni? Verset? Vagy zene számot? Vagy valamit?
Ha van egy olyan lelki segítő, akivel hosszú órákat beszélgettem és rendszeresen adott tanácsot, akkor neki ezt mivel tudnám viszonozni? Hogy ennyit rám fordított az életéből?
Mi a véleményetek a Hair Jazz Sampon + Lotion haj növekedést segítő termékkel kapcsolatban?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!