Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alapvetően segítő, szimpatizál...

Alapvetően segítő, szimpatizáló vagy ellenséges vagy itt a gyk-n?

Figyelt kérdés

Csak mert kb ez a két válaszolótípus van. Az egyik, aki tárgyilagosan, a legjobb tudása alapján segíteni próbál, ha nem ért egyet valamivel, akkor udvariasan és nem bántóan közli, illetve van a másik típus, aki ítélkezik, minősít, beszól, bántóan fogalmaz, mintha mindenki az ellensége lenne.


No erre vagyok kíváncsi, hogy ki melyik csoportba sorolja magát.



2019. febr. 17. 21:29
 1/9 anonim válasza:
Én egyértelműen segíteni.próbálok.
2019. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdéstől függ nálam.
2019. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én reállalisan segítő szándékú .De vannak olyan kérdések ahol muszáj kegyetlennek lenni:)
2019. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
A normális kérdezőkkel szemben segítő vagyok, de a hülyéket oltom ezerrel.
2019. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Együttérző típus vagyok, tehát elsősorban segíteni szoktam. Ha nem értek egyet valamivel, bántás és személyeskedés nélkül leírom, van, hogy keményebben fogalmazok. Néha trollkodom, ha a kérdés olyasfajta, amibe belefér. Nem vitázom, azt meghagyom másoknak, sőt, ha nekem szólnak be, akkor vagy nem reagálok vagy akkor is udvarisan.
2019. febr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzően /empatán segítő, még a bugyutának látszó kérdések esetében is.
2019. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdéstől függ pl a "Nincs barátnőm 20 21 22....30 31 éves vagyok mit csináljak ? Című kérdésekkel érdemben nem lehet mit kezdeni. Meg az ehhez kapcsolódó összeesküvés elméletek az már tényleg sírva röhögős.

Pl férfi többlet van. A férfiak 5%-a dugja a nők 95%-át.

Az Állam ellopja a nőket. Vigyázni kell a frusztrált pasikkal mer még a végén lerohannak egy országot / fellázadnak. Ők nagyon veszélyesek.

(Ha aszinéd hogy vicc nem nem ezek itt mind elvoltak írva.) A 7 éves lányom egy szögbelövő pisztollyal na az k...a veszélyes.


Néhány rinyáló luzeren inkább csak röhögnék. Ha valaki 30 elmúlt és még csak nem is csókolózott soha ott az illetővel vannak a gondok.


De pl tech jellegű kérdésekre vagy mi hol van jellegűekre szívesen segítek.

2019. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván a kérdéstől / kérdezőtől függ, de alapvetően segítőkész vagyok, mint ahogy a való életben is. Mondom: alapvetően! Azzal, aki rosszindulatú, azzal nem vagyok kedves. (Ellenben kedves vagyok azzal, aki buta, tudatlan, elesett, vagy bajban van.)
2019. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat. Én is megnyilatkoznék.

Én mindig a kérdésre magára válaszolok, tehát sosem a kérdés kiírásának jogosságát vagy realitását firtatom. Vagy maximum kifejtem a véleményemet, de sosem oltogatóan vagy lekezelően.

Van pár nagyon bornírt kérdés, vagy nagyon irritáló fazsság, azokat vagy ignorálom, vagy visszakérdezek, hogy mégis mi volt a terv.


Bántólag azért nem írok sosem, de tényleg sosem, mert azzal saját magamat állítanám be egy kompenzáló, frusztrált, projektív alaknak.

2019. febr. 25. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!