Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el, hogy...

Hogyan fogadjam el, hogy felnőttem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem újra kicsi akarok lenni. Nagyon szép gyermekkorom volt. Nagypapámnak volt egy zenekara és folyton mentünk a koncertjeire anyukámmal. Nagyon jó élmények voltak, akkor lehettem 5-6 éves. Vannak még VHS kazettán felvételek a koncertekről és amikor ezeket nézem, olyan szívfájdító érzések jönnek elő. Meg úgy a hétköznapokban is. Az óvodába is visszavágyom. A kis kori mesékre, amiket már nem vetítenek nagyon. De a koncertek voltak a legjobbak, azóta én is zenélek egy bandában. Rossz a közérzetem, hogy így elment az idő. Mindenki megöregedett körülöttem, mármint azok akik kiskoromban voltak huszonévesek. Most már ők is megfáradt negyvenesek. Ezt, hogyan lehetne elfogadni?

Most én vagyok 22 éves, ja és fiú.



2019. febr. 19. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy, felnőttként is boldog és szabad gyereknek kell lenni ahogy én is teszem 51 évesen. Azt csinálom amihez kedvem van. Csupán annyit kell változtatnom hogy a városi modern rabszolga légkörből a falusi szülői házba vagy a trópusokra kell költöznöm. Mert én meg a modern rabszolgaságot nem tudom elfogadni. Lehet hogy neked is azzal van gondod és nem a felnőttkorral.
2019. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!