Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha azt mondom, hogy inkább...

Ha azt mondom, hogy inkább élnék akár végső stádiumú rákosként, akinek még 1 éve van hátra dollármilliós vagyon mellett, mint most akár 100 évig, akkor tényleg az én értékrendemmel van a baj?

Figyelt kérdés
Még egyetlen év alatt, morfiummal doppingolva magamat is sokkal többet élhetnék, sokkal több élményben lehetne részem, mint most 1-2 százezreket kínkeserves munkával keresve, albérletet fizetve.

2019. febr. 19. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a gáz, hogy a motfium nem nyomja el szerencsétlenek fájdalmát, inkább választanák a halált sokan, mint azt a szenvedést. De te tudod
2019. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmad sincs róla, min megy keresztül egy rákbeteg az utolsó évében. Én tudom, végigmentem ezen az úton. Tudatlanul hülyeségeket firkálsz. Minden mondatodból süt az ostobaság.
2019. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező csak kicsit rosszul írta ki a kérdést a rákosrésznél. Teljesen mindegy, hogy rákos vagy csak szimplán egy éve maradt. A kérdést átkell gondolnod: Mivel élnél többet? Olcsóbb ruhákban is lehet ugyanazt az életet élni, mint mikor félmilliós van a lábadon, ha szebb házba mész haza se élsz többet csak kényelmesebb. Mivel jobb minden nap starbucksos kávét inni meg villogni? Annyival jobb, hogy több helyre eljutnak, mert van rá pénzük. A kérdés megfontolásában részben igazad van, megtudom érteni. Válassz olyan szakmát, tanulj nyelvet menj ki külföldre szedd meg magad már is többre futja. Mindent el lehet érni csak életre kell teremni.
2019. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szép önámítás. Remélem ez az átlátszó alkesz-fedősztorid. Gratulálok.
2019. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább most halnék meg, de gyáva vagyok megölni magam. Gyógyszereket szednék meg vagy innék pár liter öblítőt, de félek, hogy agykárosodásom lesz és nem halok meg. Leugrani valahonnan vagy felkötni magam túl gyáva vagyok. De szívesen meghalnék, mert nem ér az életem semmit, egy darab sz.r vagyok. :(
2019. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!