Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki kéttannyelvű iskolába jár...

Aki kéttannyelvű iskolába jár tudna tapasztalatot mondani?

Figyelt kérdés

Át szeretnék menni majd egy kéttannyelvű iskolába és már nagyjából utánna néztem de vannak kételyeim. Arra lennék kíváncsi, h mennyire nehéz az iskola és oda a bejutás, mindent angolul kell tanulni vagy választani lehet melyik tantárgyakat akarod azon a nyelven tanulni.

Esetleg valaki tudna valami hasznosat mondani ezekkel kapcsolatban vagy saját véleményt mondani?



2019. febr. 24. 17:53
 1/1 anonim válasza:
Hát, én már első osztály óta kéttannyelvű németes osztályba járok, és a legnehezebb mindig is a környzet/természetismeret, mivel ott elég sokat tanultunk németül. Ezen kívül tanulunk német dalokat, és van német népismeret óra. Alsó tagozatban még a tesit is néha németül tartották. Összességében nem annyira nehéz, de ez az én véleményem.(amit leírtam az az én sulimban van így)
2019. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!