Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félelem a férfiaktól?

Félelem a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Lassan az életem egy olyan szakaszához érek, hogy egy nagy döntést kell hoznom, és nem szeretném túl későn.


Az életem eddig csak undor, gyűlölet, rettegés kísérte a férfiakkal kapcsolatban.

Az apa fogalmát nem igazán volt alkalmam megismerni!

- 10 éves koromban elhagyott minket.

- Van 2 fiú testvérem, de azok elég rossz képet mutatnak! ( piálnak egész nap, káromkodnak, undorítóan viselkednek).

- a kapcsolatai során megtapasztaltam, hogy semmi vágy az adott fiú iránt.

- rengeteg férfival ismerkedtem, csupa csalódás ért.

- a legtöbb férfi bunkó, perverz, gyerekes és nem komoly a viselkedésük.


Nagyon szeretnék egy családot, a saját, boldog, példamutató családot szeretnék. De, ha nem találom meg, azt a férfit aki nem olyan mint a többi, akkor hogyan?

Én úgy vagyok vele, hogy nem biztos jó az, ha a gyereknek van apja( példákat írtam), de motoszkál bennem az is, hogy 1 szülő az még nem család :(


Ha jól tudom, gyereket egyedülállóként nem lehet örökbefogadni :(

Van bennem egy olyan vágy/hiány érzet hogy, kell egy gyerek kell, hogy gondoskodjak, hogy átadjam a szeretetem :(

Annyira kellemetlenül érzem magam, szomorú vagyok :(

Hogyan oldjam meg?

Szerintetek van megoldás?

Előre köszönöm a válaszokat:)



2019. febr. 25. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Van megoldás. Szerencsére akadnak még normális emberek, de nagyon nehéz őket megtalálni. De nem lehetetlen. Ha viszont bezárkózol esélyt se adsz nekik, hogy rád találjanak, megismerjenek. Tudom fáj a sok csalódás, de próbálj meg bízni az emberekben, nyitni feléjük és tanuld meg kiszűrni a rosszat. Így előbb-utóbb egymásra találtok majd az igazival és akár igaz barátokra is szert tehetsz az út során. Ne add fel, kitartást :)
2019. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nyitok az emberek felé, de csalódást követi csalódás. Több emberrel is beszélgetek, de semmi változás. Én nagyon szeretném, hogy legyen végére valaki, aki igazán szeret.
2019. febr. 25. 09:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok evvel.

Ezerből egy,ha okos férfi.

2019. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Jó eséllyel tudat alatt pont egy olyat fogsz ki, mint a tesók, apád. Hiába tiltakoznál ez ellen, ezt a mintát láttad, ebben nőttél fel, ez az otthonos terep. Aki nem ilyen, nem ver, nem piál, nem bagózik, stb, az nem valószínű, hogy számodra férfi lesz. B verzió, hogy 15 évvel idősebb férfit lelsz, igen, apapótlék a freudi diagnózis, esetleg elvált, vagy gyerekkel rendelkező fiatalabb, akin látod hogyan viselkedik és van felelősségérzete. (de miért is vált el az elvált...)
2019. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ne ezen rágódj, lépj le egy kollégiumba-albérletbe otthonról.
2019. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ne hidd, hogy a férfiak közt nincs ez másképp, csak a társadalmi elvárásokba ez nem fér bele.
2019. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Vágy a gyerek iránt és az a tény hogy, gondoskodni szeretnél egy gyerekről azt voltaképp, anyai ösztönnek hívják :) és ez becsületre méltó.

Rengeteg férfi létezik a földön, csak keresned kell :) de amúgy nem vonzódsz a saját nemedhez véletlenül? :D

2019. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én úgyanígy vagyok,csak fiúban. Rengeteget csalódtam az ellenkező nemben.
2019. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ChildOfGod válasza:

Én úgy tudom, hogy egyedülállóként is lehet örökbefogadni. Bár sokkal több időbe telhet és nyitottnak kell lenni a nyílt örökbefogadás rá is.

A férfifologra azt tudom mondani, hogy menj el egy gyülekezetbe. Ott sem garantált az, hogy nincsenek tahók bármikor, de egy valódi istenfélő férfi áldás.

Remélem megtalálod a boldogságod!

2019. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örökbefogadni nem tudom tudsz-e egyedül, de gyereket egyedül is tudsz vállalni/szülni.
2019. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!