Hogyan válasszak?

Figyelt kérdés

Életem során szeretnék három ágból legalább az egyikkel foglalkozni : zenei , művészeti és írói. Viszont a problémám leginkább az, hogy egyszerűen nem vagyok képes választani. Mindegyikhez van egy kicsi tehetségem, pl. gitározni haladó szinten sikerült egy fél év alatt megtanulnom és személy szerint büszke vagyok rá. Viszont akárhányszor belekezdek az egyik ág kifejlesztéséhez - legyen az egy dal írása, egy sketchbook teljes kitöltése, egy kisregény elkészítése - az elején mindig óriási nagy lelkesedéssel, valahogy pár nap múlva ez a lelkesedés elmúlik és belekezdek másba vagy abbahagyom teljesen. Vannak alkalmak mikor csak tűnődöm és nem csinálok semmit sem ahhoz, hogy magamat fejlesszem. Az a kérdésem, hogy hogyan választhatnék a legmegfelelőbben ? Igaz, a tinédzserek táborát gyarapítom, ennek ellenére én szeretném minél hamarabb eldönteni hiszen nem akarok későn sem belekezdeni.


Remélem érthetően tudtam kifejezni magam és nem lesznek nézeteltérések. Pár közeli barátomtól, ismerősömtől már kértem tanácsot viszont ők nem tudtak kielégíteni a válaszaikkal. Reménykedem, hogy itt akadok olyan válaszokra melyek segítenek a haladásban.


2019. febr. 27. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kicsit elvontnak tűnhet, de ha jól csinálod működik.

Tedd fel magadban a kérdést!

Hogy mi a dolgom?

Ne gondolkodj rajta.., sőt maradj meg a pillanatban épp két gondlat között.

Ami bejön intuitív válasz, és nem mozdul el a tudatodban ~ az a helyes válasz.

Talán gyakorolj rá meditációval is hogy meg tudd tartani a tiszta tudatot..

Most így ez jutott eszembe.

Erre Csak Te tudhatod a választ.

Ne gondolkodj rajta, és megjelenik. Mert ott van Benned :)

2019. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!