Mennyire vagyok fura?

Figyelt kérdés
Néha ha emberekre nézek elfog egy bizonyos undor, ahogy rájövök, hogy mindenkiben ott van egy bizonyos mennyiségű (szépen mondva) vizelet és ürülék, illetve, hogy ők is maszturbálnak és finganak. Az, hogy vszeg van valami számomra undorító szokása (pl szagolgatja nem épp a legilatosabb testrészeit és egyéb).
2019. márc. 1. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kéne neked egy hobbi.
2019. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni, ha megpuszilsz valakit és rögtön az jut eszedbe, mikor cumizott le valakit-hát ez gáz. Neked egy jó kis lakatlan sziget kéne.
2019. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolok ilyenekre (sok emberrel találkozom egy héten), meg ettől bizarrabbakra is. Mondjuk engem ritkán fog el undor, ez mind az élet része, ettől nem érzem magam kényelmetlenebbül. Szerintem neked se kéne. :)
2019. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg sikoltozik a hús a hamburgerben és amikor körbe nézek, mindenhol vért látok, mint egy elszabadult elmegyógyintézetben.
2019. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne agyalj ezen és kész!

Ismerős az érzés valszeg imádsz ezen agyalni...

Nekem ez segített,hogy legyőzzem ne tetszen minden pasi!elképzeltem hasonlókat róluk 😄

De miért csinálod?

Te mivel vagy különb?

Van vizeleted,kakid!gondolom nem mindig vagy illatos...egyébként meg virág illatút kakilsz?

2019. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!