Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lány létemre már 176 cm...

Lány létemre már 176 cm vagyok, egy kissé kellemetlenül érzem így magam. Ezt csak én gondolom annak vagy tényleg gáz?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de szerintem semmi baj nincs vele. Az ismerőseim többsége 170+,én meg ott vagyok a kis 160 centi el, így maximum, csak cuki lehetek mellettük.
2019. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván ilyen géneket örököltél, nincs ezzel gáz.
2019. márc. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én 19 évesen vagyok 174 centi. Szerintem teljesen normális, semmi gáz nincs benne. Bár én nehezen fogadtam el a magasságomat, mindig is tramplinak éreztem magamat (pedig nem vagyok kövér) és sose lehettem én a “cuki pici” lány.
2019. márc. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

177cm magas lány vagyok.


Vékony vagyok, 58kg, de van cicim és a fenekem is feszes. Azt veszek fel amit akarok, mindenben szép hosszú lábam van, és az igazán magas férfiak mellett én nézek ki jól, meg a többi magas nő.:)

De nézd csak meg a modelleket, vagy a gazdag férfiakat..mindenek magas, vékony, csinos nője volt. Velünk lehet jól megjelenni:) Persze, egy picic is lehet arcra szép, meg van akinek ez jön be, de egy magas lány (ha csinos az alkattja) mindig nyerőbb egy törpével szemben:)

Imádok ilyen lenni:))

18/lány

2019. márc. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

02:39 vagyok

Vagyis nem azt mondom, hogy szép leszel a magasságtól, ne sértődjenek meg a dugók, de ha 2 arcra egyforma szépségű nőt egymás mellé rakunk, akkor mindig a magasabb a szebb, feltűnőbb és igen:)

Nekem szerencsére a fejemmel sincs bajom:)

2019. márc. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Imádok magas lenni! 178 cm vagyok. Ahogy előttem is írták már: sokkal esztétikusabb, feltűnőbb, csinosabb egy hosszú lábú nő mint egy kis alacsony, hónaljig érő. Lehet az iskolában még a cuki pici lányokat kedvelik a fiúk, de egy férfi a hosszú lábaidat fogja megnézni, nézd csak meg a modelleket, kecsesek, minden jól áll rajtuk!:) megőrülnék 160 centisen ha a pasim a fejem bubját puszilgatná :D szerintrm inkább az a gáz:) persze erről senki sem tehet.
2019. márc. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
175 centis lány vagyok, és bármekkora klisé, ez most nagyon tipikusan megszoksz vagy megszöksz helyzet. Egyszer valaki rámutatott nekem, hogy ez az egyetlen jellemzője az embernek, amit sehogy, mèg plasztikai műtéttel se lehet megváltoztatni. Érthető módon kiakadtam rajta, és nagyon sajnáltattam magam, amiért ilyennek születtem. De az a helyzet, hogy ha változtatni nem tudsz rajta, akkor muszáj megszeretned. Ha szégyelled a magasságodat, az nagyon meg fog látszódni a tartásodon, a viselkedéseden, na és az már tényleg csúnya. Te magad teszed gázzá azzal, hogy görnyedsz, mert akkor jelzed a világ felé, hogy "látjátok milyen magad vagyok és mennyire utálom, hát nem visszataszító??". Viszont ha kihúzod magad, odafigyelsz a tartásodra, akkor az emberek kimondottan szépnek fogják látni a magasságodat. Folyton vissza fogod hallani alacsony lányoktól, hogy bárcsak olyanok lennének, mint te. Komolyan, bármi jól fog állni rajtad, nem kell azon aggódnod, hogy pl milyen hosszúságú szoknyát vegyél fel. (De ha mégis kicsit csalni akarsz, akkor ne hordj maxi szoknyát, hosszában csíkos ruhákat, vagy ugyanolyan színű nadrágot és felsőt, ezek nyújtják az alakodat.) Ami tetszik még, hogy bár nem vagyok sportos, mindig vékonynak tűnök a magasságom miatt, és ugyanaz a felesleg sokkal kevésbé látszik meg rajtam, mint egy alacsony személyen. Tény, hogy pasit egy kicsit nehezebb fogni, de az az érdekes, hogy a férfiak ilyenkor magukat titulálják túl alacsonynak hozzád, nem téged túl magasnak. Pedig sok pasi hajlamos mindenért kritizálni a nők külsejét, de olyat még nem nagyon hallottam tőlük, hogy "fujj nézd már azt a felhőkarcolót". Talán azért mert náluk még érzékenyebb pont a magasság kérdése, mint nálunk. Szóval tényleg, nem azt mondom, hogy magasnak lenni a világ legjobb dolga, mert ugyanúgy vannak előnyei és hátrányai. De muszáj úgy hozzáállnod, hogy az, mert csak akkor fogod szépnek és magabiztosnak láttatni magad a világgal :)
2019. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én kis 163centis lány vagyok és mindig szerettem volna modell lenni, de így maximum csak egy fotómodell lehetek, mert ott nem számít a magasság. :D Rip álmok :'(

Az előző válaszadóknak igazuk van. :)

2019. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem feltűnően magas, nagyon sokan vannak 180 felett.

Ne érezd magad kellemetlenül, nincs okod rá.

2019. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit előttem elmondtak, az mind igaz. Szerintem se érezd magad emiatt feszélyezve. :)) Én 18 évesen vagyok 175 cm, és nagyon jól elvagyok a magasságommal.
2019. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!