Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van közületek olyan akinek...

Van közületek olyan akinek hasonló tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Ovis koromban párszor megtörtént velem hogy különös rémálmaim voltak. Nem tudom pontosan leírni hogy igazából miről is álmodtam de annyit tudok mondani hogy az az érzés amit álmomban átéltem az borzasztó volt. Lassan 20 éves vagyok és nem álmodtam azóta se erről viszont gyakran eszembe jut s most is érzem ennek a dolognak a súlyát... Valahogy próbálom megfejteni ezt az egészet de nem megy. Még annyit tudok mondani hogy azt a bizonyos érzést egy valami nagyon rossz dologgal tudnám társítani. Mintha valami nagyon rossz történne velem s más emberekkel ami a végtelenségig fog tartani.

2019. márc. 4. 21:52
 1/1 Boglakapi válasza:
Szia! Nem történt vmi gyerekkori trauma?
2019. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!