Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érzed ezt, vagy valaha érezted...

Érzed ezt, vagy valaha érezted ezt?

Figyelt kérdés

A teljes kilátástalanság. Vajon hogyan induljak el, merre, miként, miből? Ha valami érdekel és el szeretnél kezdeni abba az irányba haladni, akkor nem tudod, hogyan tedd azt.

El szeretnéd érni azt a szintet, hogy mindig tele legyen a hűtőd és semmiből sem szenvedj hiányt. Nem, ez nem multimilliomosság, ez a modern világ ALAPVETŐ szükségleteit takarja, amit itt nem kaphatsz meg, de vajon hogyan érhetnéd el, mi tévő legyél?


2010. júl. 2. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Most is azt érzem...

egyetlen barátom sincs, végigrohadom a nyarat. :(

2010. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csatlakoznom kell az 1.-jöz :(
2010. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben ahelyzetben vagyok.:-((((
2010. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

embereekk. akkor itt a nagyszerű lehetőség, hogy barátokat szerezzetek. miért nem tudtok egy kicsit örülni, hogy végre nem kell tanulni? ismerkedjetek, menjetek bulizni, strandra, bárhová ahol tudtok barátkozni.;) nem vagyok egy idős valaki, sőt fiatal vagyok, szerintem teljesen felesleges önsanyargatással eltölteni a boldog perceket.;) hogyha akartak irhattok privit, stb.höhii.


14/L.

2010. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én a kérdést egyáltalán nem a barátkozásra értettem.
2010. júl. 2. 18:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Szoktam érezni.
2010. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1. vok.

Az írtad alapvető szükségletek. Számomra ez az egyik alap. Ami nincs meg.(de kaja van :))

2010. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Itt is van kaja. Nem éhezünk stb. De nekem van egy olyan célom, hogy ne legyen nélkülözés, nem akarok nélkülözni. Tele akarom pakolni a hűtőmet üdítőkkel és mindenféle ennivalóval, hogy bármikor kimehessek és nassolhassak valamit amikor csak szeretném. Nyugatabbra ez a legtöbb országban alap dolognak számít.
2010. júl. 2. 18:50
 9/16 anonim ***** válasza:

18:22,18:26,18:31

Hány évesek vagytok?Fiú/lány?:)

Én szívesen beszélgetek veletek,én is sokat unatkozom sajnos,de próbálok tenni ellene:)

16/L

2010. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jó feladom, akkor beszélgessünk a barátsághiányotokról. És mi a tervetek? Közös msn group? :)
2010. júl. 2. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!