Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Disney vagy Pixar?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mese, Disney, Pixar

márc. 16. 22:18  Privát üzenet  

A válaszok
Együtt dolgoznak...

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 16. 22:34 Privát üzenet
Nem Pixar vagy DreamWorks?

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 17. 09:31 Privát üzenet
Mindkettő! Mindkettőt különféle okokból szeretem. A Disney verhetetlen musicalek és tündérmesék terén, míg a Pixar a szórakoztató és könnyű köntösbe csomagolt tanítómesék terén a király. Alapvetően én talán inkább disneys vagyok, már csak azért is, mert egy gonosz-párti embernek a Pixarnál nem annyira akadnak erős gonoszok, míg Disneyben igen, de amúgy mindkettő zseniális.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 27. 15:08 Privát üzenet
Ez most olyan mint széna vagy szalma xD

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 3. 12:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Disney/Pixar rajongók! Ti miben reménykedtek az élőszereplős közeledő filmekben? (Dumbo, O. király, Aladdin stb)
A hihetetlen család 2-őt, miért egy hónappal később mutatják be a hazai mozik, mit szóltok az előzeteshez?
Vannak olyan mesék amik ilyen Walt Disney, pixar stb. stílusban készülnek látványvilágilag de a története megrázóbb, véres, mint egy filmnek?
A szenilla nyomábanban visszatérnek régi (Némó nyomábanban szereplő) állatok?
A Merida, a bátor milyeb mese alapján készült?
Mennyire számít cikinek hogy 25 évesen a mai napig szeretem nézni a Disney/Pixar meséket? L

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!