Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodtam ilyen félelmete...

Miért álmodtam ilyen félelmeteset? És mit jelenthet ha jelent egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

azt álmodtam hogy valami festmény galériába vagy valami ilyen hejen voltam én meg egy feltételezhetően őrült nőszemély én valahogy néztem hogy mit csinál mert nem tudtam nem fogtam fel valamiért aztán rájöttem hogy épp az én torkomat kaszabolja bár nem éreztem fájdalmat de pár másodperc mulva felébredtem naaaaagyon félelmetes volt.

előre is köszi a válaszokat



2019. márc. 19. 04:52
 1/3 A kérdező kommentje:
ja am ez ma 3:40 körül volt és utána nem is mertem vissza aludni, ez volt az egyik leg parásabb és leg furább álmom egész életemben
2019. márc. 19. 04:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Felhalmozódott benned rengeteg probléma az idők során(galéria), amit szeretnél kiadni magadból(festmény). Ezt többnyire a szőnyeg alá sepred(torok), és örültségnek, életveszélyesnek tartod feltárni a problémát(őrült nő kaszabol).
2019. márc. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ő ok kösz bár én nem tudok ilyesmiről XD
2019. márc. 19. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!