Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Így, hogy még nem múltam el...

Így, hogy még nem múltam el 18 éves kezet emelhetek az apámra önvédelemből?

Figyelt kérdés

Nem tudom , hogy fogalmazzak...

Nos szégyen ezt meg kérdezni és leírni! De az apám mostanában túl agresszív és lekezelő velem is és anyukámmal is! Mindenért mindig gunyolódik rajtunk. Ha vissza szólunk akkor valami erőszakot alkalmaz. Hiába mondjuk meg neki az igazságot róla. Egyszerűen nem fejezi be.Mindennap veszekedünk vele. És ez így nem mehet tovább. Anyum nem váll el tőle, mert akkor nem lesz ki eltartsa a családott sajnos! Bár már nekünk pénzt is alig hagy. Mindent sajnál tőlünk. És azt sem engedi , hogy rendőrt hívjak! Mostanában azért nem is szólok vissza neki, mert ha meg teszem röktön fenyegetőzik. Meg próbál arra az útra vezetni , hogy nekem jöbessen! Szerintetek ha összeverekednék vele, kilennék én dobva , vagy ő kerűlne rendőrségre. Persze csak azt szeretném ha beszól nekem , akkor is vissza szólhassak és ha meglök,üt vagy valami akkor ha tudom megverhessem! Magyarúl megvédhessem magam! De úgy terveztem majd ha lesz olyan munkám amivel legalább 90k-t megkeresek, illetve ha betőltöttem a 18-at. És ha akkor is dumál , akkor már menthetettlen! De ha 18 év alatt már lehet akkor ezt nem fogom hagyni sokáig! Ha megverem akkor talán vagy állít magán, vagy elmegy vagy valami! Ha viszont ő ver meg és ezt anyum látja! Lehet , hogy lecsukják érte mert ő kezdte + a saját gyerekét verte szét. Bár tőle az is kitelik , hogy úgy megverjen , hogy ... És nem tudom , hogy megbírnám e verni! Ha erre ketűlne egyszer sór, két érzékeny pontra akarok rá menni. Ha eltalálom, ami pedig a térdkalács és a gyomórszáj! És tudok verekedni , meg Wing Tsun-ztam is régebben de csak 6 hónapot! Illetve streetwork-ztam 11 hónapot! De ő meg lassan 3 éve nyomja! Viszont ő olyan 172 cm körűl van. Én meg 178 vagyok kb és vagyok mellé 71 kg. Ami több lesz ha megint el kezdek edzeni már csak ezért is. Ő viszont olyan 66 kg körűl van de elvileg gyerekként birkozott meg szerintem erősebb is kitudja! Én gyakorlatilag szinte már nem is szeretem egyátalán. Alig várom , hogy befejezzem az iskolát , találjak valami jó munkát.És akkor hátha elvállnak időbe, és talán ez bem következne be!

??!

17/F



2019. márc. 26. 16:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 88 kg-ről “szálkásított” le!
2019. márc. 26. 16:46
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Az erőszak nem megoldás, mennyivel lennél különb nála, ha te is erőszakos lennél? Inkább hívd ki a rendőrséget, vagy vetess látleletet orvosnál, amikor megver és jelentsd fel.
2019. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó lenne de anyám is ellenzi ezeket! Max akkor hívná ki a rendőrséget ő is, ha engem agyba gőbe verne!
2019. márc. 26. 20:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Főbe* de még lehet akkor sem.
2019. márc. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!