Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon rosszat almodtam,...

Nagyon rosszat almodtam, lehet valami jelentese? Boven lent

Figyelt kérdés

alapbol az nagyon erdekes nekem hogy nagyon sokra emlekszem belole pedig en nem szoktam emlekezni az almaimra vagy csak navyon kis dolgokra.

Igazabol folymatosan mas helyszinen voltam, volt hogy egy szobaban, lefekveskor, volt hogy buszon (mivel osztallyal vagy valami tarsasaggal kirandultunk egy muzeumba azt hiszem) menekultem egy szellem elol. Aki kiszamithatatlanul jelent meg majd tunt el. Emlekszem, elso rapillantasra kekes szinu volt aztan egy pillanat alatt atvaltott atlatszora es fajdalmat okozott nekem ha raneztem. Amikor mar fekudtem az agyban arra kenyszeritett hogy “tancoljak neki” es en ennek nem tettem eleget es ezert megrangatott ugy ahogy a horrofilmekben szoktak au embereket. Azt nem emlekszem hogy ezt ki arulta el nekem, mivel csak en lattam a szellemet, de valahogy kiderult hogy az arca az enyem es a teste pedig aze akirol azt gondolja hogy tetszik nekem. ( de rosszul tudja)Vegul mar teljesen kivoltam ettol az egesztol, volt hogy panikszeru rohamok tortek ram es elmondtam par baratnomnek meg tanaromnak akivel a kirandulason voltunk es mondtak hogy sajnaljak de ez vicces mert szellemek nem leteznek es kinevettek meg nem hittek nekem. Emiatt en is probaltam mondogatni magamban hogy szellemek nem leteznek es ez csak durva hallucinacio de akarhanyszor ezt csinaltam a szellem “beduhodott” es jobban fajdalmat okozott


2019. márc. 30. 06:57
 1/2 anonim ***** válasza:
nem
2019. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kár volt a szófosás
2019. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!