Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktátok ezt érezni?

Szoktátok ezt érezni?

Figyelt kérdés
Főként kertekben, kis zugok a növények fák között nagyon kellemes érzés leginkább egyedül lenni es nézelődni, gondolkodni. Valamilyen kellemes érzést kelt bennem a környezet mikor találok a kertben egy kis zugot (egyébként meglátom ezeket a helyeket es tudom, hogy ilyenek) és nagyon jó ott leguggolni, leulni stb. és elmerengeni. De hasonló érzésem van pl. egy ízlésesen berendezett, kinéző lakás egyes pontjaival kapcsolatban is. Éttermekben is szeretek a belső 'kuckósabb' helyre ülni mintsem kívülre. Szóval van más is aki érezte már ezt egyszer kétszer, vagy akar rendszeresen? És nem vagyok pszichológiai eset :)

2019. ápr. 9. 20:11
 1/5 anonim válasza:
Én is szoktam így lenni. És nem vagyunk pszichológiai esetek.
2019. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok, így élek gyerekkorom óta. :)
2019. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel az élet rohanó és túl sok az impulzus, ezért jól eső érzéssel tölt el, ha nyugodt környezetet találsz vagy olyat, amiről eszedbe jut egy múltbéli, kellemes emlék.

Tulajdonképpen az embereknek vissza kéne térnie a nyugodt léthez, a természethez, de már túlságosan elrugaszkodott önmagától és már arra néznek furán, aki hajléktalan.

Pedig mostanában őket látom egy fa tövében olvasni.

2019. ápr. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Elgondolkodtató egyébként tényleg, hogy mennyire eltértünk az ilyen pillanatoktól. Sajnos ma már minden másra lehet időt szakítani, csak az ilyen percekre, mint ezek nem lehet. :(
2019. ápr. 10. 05:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is sokkal jobban szeretem a kis lukakat mint a tágas lakásokat és tereket.


Bár amikor egy vidéki házat látok az erdő közepén akkor arra gondolok hogy itt aztán sikíthatna a csaj szex közben és nem kéne attól aggódnia h meghallják a szomszédok...

2019. máj. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!