Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Felek a fogyastol is es a...

Felek a fogyastol is es a hizastol is! Mi van velem? Kinek volt meg hasonlo?

Figyelt kérdés
4evvel ezelott voltam ankrexias.155 cm hez 34kg voltam. Azota sikerult rendeznem a dolgaimat mar 2 eve nem vagyok az... Vagy nem tudom. 156cm es 46kg vagyok,konditerembe jarok es egeszsegesen eszek. Izmot aksrok epiteni es ugye eszek is eleget. Mostanában kicsit stresszesek a dolgok, es azt vettem eszre hogy buntetem magam azzal hogy nem eszek. Viszont buntudatom is van olyankor es felek hogy ujra olyan vekony leszek mint anno meg hogy elvesztem azt az izomtomeget amit elertem.. Felek enni, mert egyebkent imadok enni. Vagy nem eszek egesznap es nem jár az evesen a fejem. Vagx ha eszek egesznap ennek. Viszont ott van mindket erme oldala hogy jol akarok kinezni fitten, de kozbe felek enni , mert felek hogy tul sokat eszek ha meg nem eszem felek hogy nagyon lefogyok. Meg vagyok aldva az alakommal.. Mit tegyek?
2019. ápr. 12. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Van baj ám a fejedben, maradjunk annyiban. Ha odafigyelsz a kajára és mellette edzel, kb. lehetetlen elhízni, pláne egy ilyen törpilla adottságokkal.
2019. ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!