Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert erzem a mellkasom/hasam...

Miert erzem a mellkasom/hasam uresnek? Neha mar ugy erzem mintha fajna, de nem fizikai, hanem lelki fajdalom.

Figyelt kérdés

Ez altalaban akkor jelentkezik ha komolyabb filmet neztem, vsgy komolyabb jatekkal jatszottam.

(most peldaul a walking dead jatekkal jatszottam amikor eljutottam oda hogy az egyik altalam nagyon kedvelt karakteremnek kivagtak a nyelvet. Es a fohos akivel szerelmesek egymasba ratalal es meg nyelv nelkul is kepes volt mosolyogni az lattan hogy a szerelme tulelte)

De nem csak ez, filmek is vannak ahol nem minden esetben szerelmespar de valami olyan tragikus dolog lattan egyszeruen osszeszorulok. Es mar konnyezek is es jonnek is a mellkasi fajdalmak, az uresseg stb.

(mellesleg ez csak filmekben es jatekokban jelenik meg, valo eletben mellettem gazoltak halalra egy embert, es meg csak felelem se jelentkezett pedig lattam meghalni)

Utoirat: van baratom, szoval a szerelem resze nem azert johet szoba h nekem nincs senkim es ezert jobban faj v valami.


Na szoval ez a problemam, de ismetlem csak jatekoknal es filmeknel jelenik meg, azoknal is csak amik igazan komolyak. De akkor engem kiutnek es kepes vagyok hetek mulva is a gondolattol osszerogyni es erezni azt az uresseget.

Mitol lehet ez? Hogy tudnek tenni ellene?



2019. ápr. 14. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezektől a játékoktól meg filmektől van. Úgy tudnál tenni ellene, ha nem rongálnád magadat olyan játékokkal meg filmekkel, amik ilyen ürességet okoznak.
2019. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!