Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés
Hdhdhdbd nevű felhasználó kérdése:

Ez szerelem? Izad a kezem nehezen beszélek egy lánya (aki a legjobb barátom) és ezek elmolnak egy idő után? Mert ruhatul zavar engem akár szerelem akár nem!

És mit kéne tenem ha szerelem?

Keress kérdéseket hasonló témában: szerelem

ápr. 22. 00:14  Privát üzenet  

A válasz
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Nem nevezném szerelemnek, én inkább tünetnek mondanám. Izzad a kezed, mert félsz, ideges vagy. Ez a vegetatív idegrendszer miatt van. Igen, el fog múlni. Nekem is volt 14-15 évesen. Simán kinőttem.

A szerelem sokkal komplexebb, érzelmi dolog, bár ott is lehet félelem (hogy visszautasít a másik, kinevet, nem szeret), meg tenyér izzadás, és hogy nehezen tudsz megszólalni, beszélni a mások nemmel, de az is elmúlik idővel, ám átalakul szeretetté, ha viszonzott volt, és kölcsönös.

Mit kéne tenned, ha mégis szerelem? Semmit. Csak élvezni, amíg tart.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 22. 14:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A legjobb baratnom tetszik neki mit tegyek?
Legjobb barát vagy szerelem vagy család?
A legjobb fiú barátomba vagyok szerelmes, de van barátnője mit tegyek?
Egy filmet keresek, amiben egy lány és a bátyja legjobb barátja egymásba szeretnek. Tudnátok segíteni?
Miért lenne a legjobb megoldás az öngyilkosság? Többi lent!
Mit csináljak ha már idegileg annyira ki vagyok, hogyha azt gondolom, hogy az öngyilkosság lenne a legjobb? bővebben lenn

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!