Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy ideje nem érzek érzelmeket...

Egy ideje nem érzek érzelmeket. Mi okozhatja, illetve van valami amivel ismét érezhetek az alul felsoroltakból bármit is?

Figyelt kérdés

Kb egy éve nem tudok olyan pillanatot ami dühössé, szomorúvá, boldoggá tett volna. Nem tudom mi miatt lehet. Nem érzem magam motiváltnak semmi iránt, emiatt a napokat ahol tehetem többnyire alvással töltöm, mert nincs semmi amit el akarok érni, mert úgy érzem felesleges. Semmi nem hozott lázba. Max egy alkalommal hagyom el a házam, az is amikor hétvégén inni megyünk pár barátommal, viszont akkor is csak a látszat fenntartása végett megyek, mert nem akarom az iskolai életemet belevonni a magánéletembe. Ha bárkinek van akármi amit tud javasolni, vagy átesett hasonló időszakon és tud tapasztalatot mondani, azt örömmel elfogadom, elolvasom, megfogadom


válaszokat előlre is köszi


17f



#boldogság #érzelem #szomorúság #Nem igazán van ötletem mit irjak ide #érzelem hiány
2019. máj. 12. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, 17 évesen már megcsömörlöttél a világ hívságaitól... szép kor ez, nem is mindenki éri meg.
2019. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A felsorolt dolgok a depresszió klasszikus tünetei. Javasolnék egy jó pszichológust, rövid ideig antidepresszánsok szedését.
2019. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!