Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne tennem? Szerintem...

RecHii kérdése:

Mit kéne tennem? Szerintem önbizalom hiányom van, nincs elég akaraterőm, stb.

Figyelt kérdés
20/F Éppen érettségire kéne tanulnom (3.-jára adom). De nem tudok egyszeruen itthon ulni es leulni tanulni, mindig ki hivnak a barataim es tudva h nekem tanulnom kell megis kimegyek veluk. Szuleimmel borzaszto sokat veszekszem mert szinte soha nm vagyok itthon. Drog problémáim is vannak, nincs eletkedvem, nincs eleterom, mindent pesszimistán látok. Ha meglenne az eretsegim sok gondom megoldodna es ennek tudatába sem vagyok kepes leulni es tanulni vagy egyaltalan valami ertelmeset csinalni. Hogyan es mit tudnak lezdeni ezellen?

2019. máj. 14. 22:25
 1/3 anonim válasza:
kötél
2019. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus itt kevés, a pszichiáter megfelelőbb lenne.
2019. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Basszus te nagyobb gödörben vagy mint bárki akit ismerek.

Rajtad nem lehet segíteni. Ha egyszer tudod mi a probléma és le is írod és hazudsz magadnak hogy az érettségi mindent megold, drogproblémák mellett, akkor te reménytelen vagy.

.

De mivel az első lépést megtetted és bevallod hogy vannak problémáid még lehet remény a számodra.

Nézz önfejlesztő videókat és alkalmazd a benne elmondottakat. Én ezt tettem amikor megelégeltem az öngyilkoshajlamomat.

https://www.youtube.com/playlist

2019. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!