Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés
RecHii nevű felhasználó kérdése:

Mit kéne tennem? Szerintem önbizalom hiányom van, nincs elég akaraterőm, stb.

20/F Éppen érettségire kéne tanulnom (3.-jára adom). De nem tudok egyszeruen itthon ulni es leulni tanulni, mindig ki hivnak a barataim es tudva h nekem tanulnom kell megis kimegyek veluk. Szuleimmel borzaszto sokat veszekszem mert szinte soha nm vagyok itthon. Drog problémáim is vannak, nincs eletkedvem, nincs eleterom, mindent pesszimistán látok. Ha meglenne az eretsegim sok gondom megoldodna es ennek tudatába sem vagyok kepes leulni es tanulni vagy egyaltalan valami ertelmeset csinalni. Hogyan es mit tudnak lezdeni ezellen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: akaraterő, önbizalomhiány, drog, tanulás

máj. 14. 22:25  Privát üzenet  

A válaszok
kötél

# 1/3Időpont máj. 17. 19:57 Privát üzenet
Pszichológus itt kevés, a pszichiáter megfelelőbb lenne.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 19. 15:32 Privát üzenet

Basszus te nagyobb gödörben vagy mint bárki akit ismerek.

Rajtad nem lehet segíteni. Ha egyszer tudod mi a probléma és le is írod és hazudsz magadnak hogy az érettségi mindent megold, drogproblémák mellett, akkor te reménytelen vagy.

.

De mivel az első lépést megtetted és bevallod hogy vannak problémáid még lehet remény a számodra.

Nézz önfejlesztő videókat és alkalmazd a benne elmondottakat. Én ezt tettem amikor megelégeltem az öngyilkoshajlamomat.

https://www.youtube.com/playlist

# 3/3Időpont máj. 25. 17:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az miert van, hogy néha nagyon magabiztos vagyok, néha pedig az utcára is alig merek kimenni?
Önbizalom nöbelés humorérzékben?
Hogyan tudnék kijönni ebből?
Hogyan növeljem az önbizalmam?
Neked mi az az 1 max 2 szó ami kifejezi, hogy szabad vagy, nem érdekel mások véleménye, nem függsz senkitől, boldog vagy, magabiztos vagy?
Ha tennél valami nagy dolgot, de más aratná le érte a babérokat, akkor megérné?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!