Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet a nézésünkön, tekintetün...

Lehet a nézésünkön, tekintetünkön változtatni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a szem a lélek tükre, és nekem pl nagyon sunyi nézésem van, ezért sokan másképp tekintenek rám, könnyűvérűnek hisznek, pedig nem vagyok az. Mit tudnék tenni?
2019. máj. 17. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Juj de megneznem a sunyi nezesedxdd de am, csináld azt hogy tükörbe nézel és olyanná formálod a nezesed amilyet szeretnél aztán probalod hogy megy e az, és aztán tukron kívül is próbáld meg és nézd meg hogy úgy marad e, de a lényeg az lenne hogy elfogadjuk a kulsonk csak ez manapság már nem olyan egyszerű xd
2019. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pl elég hidegnek tűnök..sokszor elég nehezen megy hogy befogadjanak pl munkahely..a mostani munkahelyemen volt vagy 3 hónap mire kihivtak magukkal szünetre.. ilyenek. Egyszerűen olyan az arcberendezesem mintha nem akarnék barátkozni. Nem tudsz vele mit kezdeni. Aztán egyszer csak megváltoztak és befogadtak. Pedig nem változtattam semmin.
2019. máj. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!