Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent, ha medveboccsal...

Eszter666666 kérdése:

Mit jelent, ha medveboccsal álmodnom?

Figyelt kérdés
Az álmom a következő, már két éjszaka óta: egy barátnőmmel(akivel régen nagyon jóban voltam, ám egy veszekedés után már nagyon rég nem láttam, és ha látom csak köszönünk) sétálunk az utcánkban, hátra az utca végi patakhoz. Ott egy medvebocsot látunk egyedül szaglászni, kb 10 méterre előttünk a földúton. A következő pillanatban már biciklivel vagyunk ugyanott, négyen: a testvérem, és két olyan mondhatni barátom, akit nagyon rég nem láttam, az egyik az előbb említett barátnő. A bocs ugyanúgy szaglászik. Körbenézünk, a föld tele van medvekakival. Elindulunk a bocs felé, ám a barátaim hirtelen felkiáltanak, hogy ott egy medve, és fut felénk. Én akármennyire nézek szét, sehol nem látom, de látván, hogy a barátaim fejvesztve menekülnek, én is utánuk iramodok. Menekülés közben még látom, ahogy a testvérem és a másik barát előttem megy, viszont a barátnőm sehol. Ez után már a következő képem arról van, hogy a barátnőm eltűnt.

2019. máj. 25. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Semmit.
2019. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Az viszont, hogy gondolkodni kezdtél rajta bővebben, és spiritualizmust menstruálsz az eszeddel, az bizony elég sok mindent elárul.
2019. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor barátok voltatok a barátnőddel(sétálunk az utcánkban) sok időt töltöttetek együtt (patak) éreztétek(szaglászni) mire van szüksége a másikotoknak(medvebocs). Szinte egyek voltatok(10 méterre). Ez lelki biztonság(földút). Utána(következő pillanat) változott az életed(biciklivel) több lett a barátod. A barátság, összhang ugyanúgy meg volt(medvebocs) a barátnőddel, de jöttek a problémák(medvekaki) és kitalálták a többiek, hogy veszélyes a helyzet(medve fut) és félnek(menekülnek). Te hallgattál a testvéredre és a másik barátodra(utánuk iramodok), de ezzel elvesztetted a barátnődet(eltűnt).
2019. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azta! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2019. máj. 26. 13:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!