Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem késő megváltozni?

Nem késő megváltozni?

Figyelt kérdés

Eddig én voltam a vicc tárgya, aki mindig magából csinált viccet, nem hitt magában,viszont nemrég hatalmas tűz elöntött, hogy változni szeretnék. 1 hete elkezdtem edzeni, megkomolyodtam, egészségesen élek, és sokkal többet tanulok. ezzel csak az a baj , hogy már nem késő, és nem változok meg mások, illetve főképp a saját szemembe.


sokan mondják ne érdekeljen más mit gondol rólad, de engem nagyon is érdekel


16/f



2019. máj. 28. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem késő :D Még tojás vagy, előtted van minden, csak tenned kell érte ;)
2019. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyrészt, az első válaszolónak igazat adva, nem késő! Igazából változni sosem késő.


Az igaz, hogy egy kialakult szerepet nehéz levetkőzni. De ha látják rajtad, hogy valóban változol, és ezt te magabiztosan vállalod, akkor ők is elkezdenek hozzád másképp állni.


És hidd el, másokat is érdekel, mit gondolnak róluk, ez teljesen természetes, hiszen vágyunk mások elfogadására. Az a fontos csak, hogy ne ez határozza meg, hogy ki vagy te, és mit csinálsz, és főleg ne legyen gyakori szorongás forrása. Figyelj oda arra, hogy mi az, amit szeretnél elérni, mik az erősségeid, és mit szeretsz magadban.


Ezek nehéz dolgok, és beszélhetnék még itt önmagunk szeretetéről és elfogadásáról, de ezek hosszú folyamatok, és szuper, hogy egyáltalán változtatni akarsz egy nemkívánatos helyzeten. De még csak egy hete csinálod, ez nagyon rövid idő. Folytasd, és bízz magadban, és elsősorban önmagadért csináld ezeket a változásokat.

Nagyon remélem, hogy hamarosan jobban fogod érezni magad!!

2019. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2019. máj. 29. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!