Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzek folyamatosan...

Miért érzek folyamatosan haragot/dühöt?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva a kérdés engem is meglep, annyira fura, gugliztam is rá, de releváns dolgokat nem találtam.

Dolgozó, tanultnak mondható srác vagyok, közel a 25 éves korhoz, tehát még elég fiatal. Ugyan akkor bármennyire is könnyen alakítok ki emberi kapcsolatokat folyamatosan érzem a magamba fortyogó dühöt, nincs iránya és nem ismerem a forrását Bevallom kicsit megrémiszt, volt már korábban amikor egy adott vitánál sodort magával és nagyon nehéz volt leállnom. Félek, hogy ez később komoly problémát fog előidézni. Szégyen nem szégyen pszichológust szeretnék felkeresni, de fogalmam sincs, hogy miként mondjam el neki a problémám és hogy jelentkezzek be, egyáltalán mivel is jelentkezek be?



2019. máj. 29. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Van barátnőd?
2019. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs, általában van kapcsolatom, nyilván kisebb kihagyásokkal. Most éppen csak randizgatok egy lánnyal aki elég komoly. Szóval a probléma gyökere nem hiszem, hogy ide vezethető.
2019. máj. 29. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez mindenképpen pszichológust kíván.
2019. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És el is érkeztünk oda, hogy mostmár furának és aberáltnak érzem magam... :D
2019. máj. 31. 08:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen is a pszichológus tud segíteni.
2019. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!