Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlságosan üresnek érzem...

Túlságosan üresnek érzem magam . Befogadónak . Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Nem igazán vannak önálló gondolataim . Viszont teljesen meg élem a környezetem . " Átérzem" a dolgokat. Mintha csak valami üres levél lennék akit fúj a szél és ő élvezi ... Nem nagyon értem mi van .


16 l


2019. jún. 6. 19:02
 1/2 anonim válasza:
Phsziologus
2019. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon meg tudom érteni a helyzetedet, ez szerintem azt jelzi, hogy még nem találtad meg igazán önmagad. Én is ilyen cipőbe jártam, és szerintem még sokan mások a kamasz kor idején, ez természetes sajnos :/ Próbáld meg kihangsúlyozni az életedben mindazt, amit egymagad értél el, és az azokhoz vezető utat, a sajátságos identitásodat. Meg fogod látni, hogy vannak ilyenek csak követni kell őket és nem hagyni, hogy mások által legyen sodorva az életed, hanem tudatosan magad által irányítva. Kitartás és akaraterő. Messze van ez még eléggé egy pszichiátriai esettől...

Nem tart ez örökké megnyugtatlak. Előbb -utóbb az ilyen átmeneti korszakok véget érnék, mielőtt megtalálod önmagad.

18f

2019. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!