Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha mostanában sok...

Mit tegyek ha mostanában sok változás van körülöttem, és már rosszul vagyok ettől?

Figyelt kérdés
Anyám boltos lett,apám műteremben dolgozik mostantól,egyszóval nincsenek itthon. Most megyek el középsuliba és nagyon rossz elbúcsúzni a haveroktól akiket nagyon komálok. Az eddigi jó haverom is furán viselkedik már. Testvéremről már nem is tudok semmit mert sosincs itthon. És folyton az életemen bánkódok mert úgy érzem rengeteg dolgot elhalasztottam. Ez már annyi változás hogy felér azzal a szinttel számomra mintha egy másik világba kerültem volna. Szenvedek már az egész életemtől de nem vagyok emós és öngyilkos sem akarok lenni. Folyton vissza akarom hozni a régi időket de mindig belenyugszom hogy úgyse fog sikerülni. Már nem bírom ezt tovább. Kezdek megőrülni. Mit tegyek most? Csak ti vagytok az egyetlen reményem!

2019. jún. 6. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki átéli. A dolgok vissza fognak rendeződni. A család ismét összejön. Nem úgy mint régen de azért összejönnek. Keress biztos pontot ami nem változott. Pl rokonok, nagymama, saját szoba, zenék, helyek stb. Ez segíteni fog átvészelni ezt az átmeneti időszakot amíg nem ismersz meg új embereket.
2019. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!