Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnatok segiteni ez mit...

Tudnatok segiteni ez mit jelenthet? (Nem eloszor fordult mar elo) bovebben lent

Figyelt kérdés

Szoval. Mar regebben is almodtam ilyeneket de fogalmam sincs mire utalhat. Tegnap este is nehezen tudtam csak elaludni, mert szorongassal kuzdok tobb mint masfel eve, ezert durva alvaszavarom van.

Tulajdonkeppen azt almodtam hogy a suliba voltam a folyoson, es valahonnan elokerult egy kigyo... Nos, es mindig is tudtam iranyitani az almaimat es igyekeztem arrebb menni hogy "ne bantson" de nem jott ossze, nekem jott es egyszer harapott meg. Azutan meg a folyoson voltam, es par tanar ott beszelgetett tolem par meterre. Ekozben ereztem hogy mar alig vagyok magamnal es raneztem a kezemre. A bal kezemen durvan latszott hogy "megharapott" a kigyo, es valamiert raneztem a jobb kezemre is es ott is volt harapas (!!!) Ezutan felneztem a tanarokra es rogton osszeestem. Rohantak oda mivan, mi tortent. Aztan mar arra "keltem" fel, hogy egy szobaba vagyok a francia tanarommal... El akarta latni a sebeimet a kezfejeimen, es megkerdeztem tole hogy fajni fog-e es mkndta hogy igen. Ekkor egy nagyobb kendovel pont ugy takarta el a kezeimet, hogy ne lassak semmit. Ezutan az alkarommal parhuzamosan a kezfejeimet atszurta 2-2 tuvel, persze durvan orditottam a fajdalomtol, ezalatt mindenki (az osztalyfonokomtol kezdve szaktanaroktol akik tanitanak egeszen az osztalytarsakig) kint vart a folyoson hogy mi lesz, de csak a fajdalmas orditast hallottak. Mindenki nagyon aggodott... Aztan a tanarom bekototte a kezeimet, de ahol atszurta tuvel, ott olyan volt mintha felrepedt volna, szivargott a ver mint amikor pl: a zsepi atazik egy picit a vertol ha ratesszuk a sebre. Ezutan csak annyi volt hogy az osztalyba voltunk es mindenki kerdezte jol vagyok-e, nem faj stb...

Ennyi a story... De kb 10bol 11 almom ilyen, hogy tanarokkal almodok es mindig valami tortenik velem, es ez a valami leginkabb baleset. Sot, csak baleset. Es ezekben az almokban a szulok vagy rokonok nem szerepelnek... Egyaltalan nem.

16/L



2019. jún. 15. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félsz a balesetektől, állatoktól, vértől, fájdalomtól? Kezelik valamivel a szorongásodat? Miért szorongsz? Milyen a kapcsolatod az osztálytársaiddal? Akarsz beszélgetni?
2019. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval megkérdezed a hülye álmodat de ba$zol rá reagálni ha kérdeznek vagy válaszolnak....
2019. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnezest, hogy nem birtam megnezni...
2019. aug. 26. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!