Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is szokott így lenni,...

Más is szokott így lenni, szerintetek van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sokszor vagyok úgy, hogy elmegy a kedvem mindentől, és ilyenkor teljesen értelmetlen dolgokkal töltöm az időmet, utána / közbe pedig bűntudatom van amiatt, hogy értelmetlen dolgokra pazarltam el a napomat. Ennek ellenére, amikor így elmegy a kedvem mindentől, sehogysem bírom rávenni magamat, hogy értelmes dolgot csináljak.
2019. jún. 16. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokszor vagyok úgy, hogy elmegy a kedvem mindentől, és ilyenkor teljesen értelmetlen dolgokkal töltöm az időmet, utána / közbe pedig bűntudatom van amiatt, hogy értelmetlen dolgokra pazarltam el a napomat. Ennek ellenére, amikor így elmegy a kedvem mindentől, sehogysem bírom rávenni magamat, hogy értelmes dolgot csináljak.

Nagyon jó ha már felismerted, hogy számodra értelmetlen idővel töltöd a napot, nagyon jó úton haladsz 

Segítséget kérsz, még egy jó pont! úgy lászik, hogy itt a változás ideje 

1. ird le egy lapra mivel töltötted az idődet ülj le és este gondold végig a napod.

2. Mit szeretnél helyette csinálni, milyen hasznos dolgot szeretnél beiktatni az életedbe 

Ha megvan, csinálj egy listát reggel, és ird le ettől eddig ezt, majd pipáld ki, fokozatosan tedd egy nap csak pár dolog, majd később akár az egész napodat betáblázhatod.

Remélem tudtam segíteni…T

2019. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felelősség. Tudnod kell hogy a saját dolgaidért te vagy a felelős. Hallgasd meg Brian Tracy Főnix szemináriumát a YouTube-on!
2019. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet bipoláris depresszió, amin orvos tud segíteni.
2019. jún. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.köszi, az nem rossz ötlet, hogy szép fokozatosan változtassak rajta, és minden reggel felírjam a teendőket, idővel egyre többet.


Brian Tracy Főnix szemináriumát már több éve végig hallgattam, azóta még 1x is. Mond jó dolgokat, de túlzásokat is, olyanokat, amik azért nem egészen úgy vannak, ahogy beállítja. Pár napig, hétig talán kicsit motivált, de hosszútávra nem lett megoldás ez sem.


Bipoláris depresszió? Erről még nem hallottam, utána nézek bár nem hinném. Már régen is előfordult ilyesmi, pl. néha amikor sokat kellett voona tanulni.

2019. jún. 17. 07:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Brian Tracy-nek sok előadása van. Amit konkrétan ajánlottam az nekem a főiskolán sokat segített. A felelősség lehet a megoldás amivel visszanyerheted az irányítást. Most nem te irányítasz.
2019. jún. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!