Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan menjek strandra ha...

Hogyan menjek strandra ha szégyenlős vagyok?

Figyelt kérdés

Világ életemben szégyenlős voltam, még ruhában sem érzem túl jól magam ha sok ember néz engem (pl iskolás koromban ha felelni kellett az zavart a legjobban hogy mindenki engem nézett/hallgatott). Jövőhónapban megyünk nyaralni a Balatonra és szeretném jól érezni magamat, de annyira szégyenlős vagyok hogy ez elképzelhetetlen tűnik így hogy csak úgy levetkőzzek és bemenjek a vízbe a tömött strandon. Sosem voltam elégedett a testem egyik részével sem, így ha nem muszáj nem mutogatom. A gond az hogy attól félek más nyaralását is tönkre teszem hogyha nem megyek strandra, pl barátom, testvérem, mert ők velem éreznék jól magukat. Van valami tanács vagy ötlet hogy hogyan tudnám ezt legyőzni? Arra gondoltam hogy sokat iszok és hátha akkor bátrabb leszek, bár a tűző napon lehet nem ez a legelőnyösebb döntés. Van aki volt hasonló helyzetben és sikerült legyőznie a gátlásait? Eddig minden évben stressz volt az egész nyár, szeretném végre jól érezni magam. Elkezdtem diétázni meg sportolni hogy hátha segít valamit. Előre is köszönöm a tanácsokat és válaszokat.


23/L



2019. jún. 18. 08:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy rajtad kívül senkit sem érdekel hogy nézel ki.
2019. jún. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bár így lenne, de sajnos elég sokszor láttam/hallottam hogy kibeszélik egymást a strandon (volt amikor mentem strandra, de a vízbe akkor sem) főleg a fiatal lányok kritizálják egymást. Jó lenne ha úgy tudnék hozzáállni hogy nem érdekel.
2019. jún. 18. 08:46
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
gyalog pl.
2019. jún. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jajj de vicces, ja várj mégsem. :) Ennél szarabb poén nem volt?
2019. jún. 18. 09:18
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj strandra. Mi mégis mit tehetünk?
2019. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem akinek volt hasonló, ha nem tudsz segíteni akkor tovább görgetsz és ennyi... Nem nehéz.
2019. jún. 18. 10:20
 7/21 anonim ***** válasza:

A strandon mindenki magával és a társaságával van elfoglalva, szerinted viszont mindenkit te érdekelsz és ahelyett hogy a saját témáikról beszélgetnének inkább te vagy a terítéken.


Ne menj strandra.

2019. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nezz mar korbe a strandon, szerinted mindenki topmodell alkat? Menj, erezd jol magad. Az eleje nehez, idovel rajossz hogy senkit nem erdekel hogy milyen az alakod
2019. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy senki sem tökéletes, sőt, strandra is járnak olyanok is akik 3x akkorák mint én és őszintén irigylem őket mert nem törődnek azzal hogy mit gondolnak mások. Én erre nem vagyok képes, ha rám néz valaki már attól összeszorul a gyomrom. Tudom hogy nálam van a bibi és nem másoknál, hiszen mindenki szórakozni megy oda nem pedig stresszelni. Ha tehetném nem mennék, de mindenki szeretné hogy menjek. Nem akarom mások kedvét elrontani a saját hülyeségemmel.
2019. jún. 18. 13:34
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Oké, akkor ne menj strandra, probléma megoldva.


Itt nem azzal van a gond, hogy dagadt vagy mint egy disznó, hanem azzal, hogy emellett még ostoba is vagy.

2019. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!