Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A fiuknak tenyleg nem jonnek...

A fiuknak tenyleg nem jonnek be azok a lanyok akik pl. leulbek velük jatszani es enm ragjak a fuluket?

Figyelt kérdés
Baratnom szerint a fiuk csak haverkent tekintenek tekintenek az ilyen “fius”lanyokra.

2019. jún. 24. 22:23
 1/8 toma9999 válasza:
63%

Ez abszolút nem igaz. Szerintem ez csak +1 közös pont ami segít együtt kikapcsolódni néha. Egyébként manapság már abszolút nem "fiús dolog" a game-ing. Csomó lány ismerősöm van aki rendszerint játszik.

Gondolom mivel férfi nemű ember vagyok vagy mi akkor a véleményem elég erősen számít ebben a témában.

2019. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem csak az ilyen gamer fiúknak kevés az önbizalmuk és inkább nem mernek tenni semmit, és így azt hiszi a lány, hogy nem is kedveli "úgy" a fiú.


Ez azért van, mert a sok gamelés miatt kevesebb szociális készségekkel rendelkeznek, kevesebb az önbizalmuk (kevesebb visszacsatolás érkezik másik emberektől a való életben), stb.


Ennyi. Nincs abban semmi fiús, ha egy lány is kockul a gépen.

2019. jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 CFB ***** válasza:
100%

A fiuknal meg plusz jo pont, ha a lany csinal valami olyat, amit ok is. Joforman egy fiunak sem alma egy lany shopping turara kiserni es cipelni a vasarolt holmijait orak hosszat, ellenben egy kozos ps4-ezessel, xbox-ozassal, stb. 😀

Azokat a lanyokat is (majdhogynem) isteniteni szoktak, akik sörösek (sör partiak),vagy epp imadjak a focit, jeghokit.

A fiuk kisebb esellyel szeretnek leulni egy csesze tea/kave melle egy-ket sutivel es trecselni orak hosszat, ugyhogy ha a lany ugymond fiusabb, azt kivetel nelkul ertekelik (kiveve, ha valaki kimondottam extran lanyos lanyt keres, mert neki olyan kell).


Az, hogy az adott esetben haverkent telintenek-e ra, ez egy nagyon jo kerdes. Sajnos azt kell mondjam; embere valogatja. 😕 Ezt igy nem tudod altalanositani. Viszont sokkal konnyebben nyitnak, es felszabadultabban beszelnek azokkal a lanyokkal, akikkel vannak kozos dolgaik.

Tehat mindenkepp jo indito, ha a lany tudja elvezni a fiu ugymond fius tevekenysegeit (mert ugye nem lesz belole veszekedej, hogy ‘jaj mar megint azt a szart nyomkodod’, ‘foglalkozz mar velem is’, ‘mindig csak a netes haverjaid’, stb).


Remelem tudtam segiteni☺️

Irhatsz nyugodtan, ha van meg valami kerdesed (akar ezzel kapcsolatban)

2019. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Éppen fordítva. Mondom ezt fiús lányként. A fiúk álma nem az, hogy végigjárjanak velünk 100 üzletet. Leülni a PC vagy konzol elé és közösen játszani valamit, az már inkább érdekli őket.
2019. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nálam nagyobb gép függő(wow) nem volt, ameddig játszottam.

Azonban szívesebben vásárolnék a barátnőmmel.

Én is imádom a ruhákat, meg a vásárlást.

18f

2019. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ez hülyeség,az jó dolog ha ilyen vagy,viszont kockák esetében ahogyan mások is írták elég gyakori hogy valamiféle lelki fogyatékról is lehet szó,nemcsak a szocializáció hiánya okozza pusztán,gyakori eset hogy még gyerekkorban problémák érik a személyt,a játékban talál menedékre,és ahelyett hogy a lelke fejlődne rendesen miközben kint az életben megoldaná a problémáit ahogyan az egészséges lenne,nem tesz semmit,ebből kifolyólag lelkivilága nemfejlődik,hanem megreked abban a sötét állapotában amikor annakidelyén befordult,és ez így marad egész addig amíg a játékba zárkózik.

Tehát,bár női fél révén nem a te dolgod lenne ez,de ha tetszik egy ilyen ember,akkor neked kell először lépned,mégha tagadja is az illető,lehetséges hogy annyira semmibe veszi magát legbelül hogy megsem fordul a fejében hogy közeledjen feléd,de ha tudatod vele hogy kedveled,meglátod azonnal elkezd majd ő is téged,és neked hála talán lelkileg is feljebb kerül egy szinttel,bár ez csak akkor igaz ha az esetek felét nézzük,az esetek másik felében az ember csak azért játszik mert jólérzi magát és nincs semmi baja,akkor csak eredően vak típus,de akkoris te lépj először.Ha akarsz bármit is.

2019. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki. Van egy csomó osztott képernyős játék amivel játszhatnánk.

Ha rövid fiús haja van az megint más, ha lánynak néz ki válig érő a haja, akkor lehetne komolyabb is a kapcsolat.

2019. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kov74 válasza:
sztem azok fiúk vagy melegek vagy idióták.
2019. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!