Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha 16 évesen nem...

Az normális ha 16 évesen nem igazán szeretek kimozdulni semerre?

Figyelt kérdés

Pl.jövőhéten 1napra átmegyek egy barátnőmhöz és nála alszok. De annyira nincs kedvem menni inkább itthon lennék.

Szeretek amúgy emberek közt lenni, csak teljes napot/napokat másnál tölteni nem szeretek. Jobban szeretem az itthoni környezetem stb. Van, hogy már sírás kerülget ha arra gondolok, hogy 2 nap nem fogok mondjuk itthon lenni. Ez normális? Van még ezzel valaki így vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

(Akár privátba is írhattok ezzel kapcsolatba)



##ottalvás ##tinédzser
2019. jún. 27. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, hogy otthon érzed magad a legjobban. De néha ki kell mozdulni, mert ez élmény, kaland.
2019. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Igen, normális. Csak azt jelenti hogy introvertált vagy. Hogy mennyire, azt nem tudom, de biztos az vagy.



(Ha gondolod erről még beszélgethetünk)

2019. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!