Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék valtoztatni?

Hogyan tudnék valtoztatni?

Figyelt kérdés

Nekem van egy elegge összetett problémám. Elegge onbizalomhianyos vahyok pedig igazabol nem lenne miert, hisz szep fiatal lany vagyok de az a gond, hogy nem tudok embereket megtartani. Neha olyan dolgokat művelek, hogy megutalnak es elhagynak, szeretnek vegre valtoztatni. Egyedul letezni se birok, ez a masik problema. Neha azt erzem, hogy szemelyisegzavaros vagyok. Jartam pszichologushoz de nem ért semmit igazabol. Folyton csak a sablon szoveg es h nekem gyógyszereket kell szedni. Nem gyogyszerezni akarom magam, hanem teljes eletet elni, kiegyensúlyozott lelki világgal, de egyre nehezebben megy. Kerdeztem a pszichologust is, hogy van-e bajom, szemelyisegzavar vagy valami de sosem mondott egyertelmu valaszt. Egy evig jartam hozza, nem segitett semmit. Szoval ezt a vonalat kiiktattam, mert nem tudok jelenleg amúgy sem tobb tízezreket kiadni ilyesmire. Egyedul szeretnem, vagy legalabb egy normalis , eretten gondolkodó barattal/ ismerossel, azert regisztraltam ide hatha kapok segitseget, mivel jelenleg barataim sincsenek, reszben az em hibambol. Szuleimmel elek, de oket se nagyon erdeklem. Ha valami nem ugy van, ahogy ok gondoljak, megy a sértegetés es h húzzak el otthonrol. Hozzajuk pont nem akarok fordulni mert nincs ertelme. Hiaba fordulok segítségért barkihez, leszarnak. A hamis kamubaratokbol is elegem van, akik csak akkor keresnek, ha kell valami. Lenyegeben ott tartok, hogy senkim sincs. Egyedul megis nehez egy ilyem drasztikus valtozast elerni. De nem szamithatok senkire. Szeretnek egy teljesen ugy személyiséget létrehozni, lezarni a multam es uj eletet kezdeni. Sajnos sok fajdalmas csalodason vagyok tul es olyan embereket vesztettem el, akik fontosak voltak. Tehetetlen vagyok. Eddig nagy celjaim voltak, most mar inkabb az, hogy valahogy helyrejojjek. Nem tudok beilleszkedni es nem tudok uj kapcsolatokat kiepiteni sem, be vagyok fasulva es ki vagyok egve... sokszor van h evesben probalok oromet szerezni. Ennek meg is lett a hatranya . Rengeteg kilo feljott. Ez is frusztral . Nem tudom mit tegyek. Mar egyre kevesbe erzem h lenne ertelme az eletemnek. Egyebkent uszni jarok, dolgozom es egyetemre is jarok munka mellett.

Kerem aki tud segitsen valahogy.. Koszonom!


24/L



2019. jún. 30. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen dolgok miatt utálnak meg?
2019. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy pl hisztis vagyok. Irtam h nem tudok egyedul letezni ezert hajlamos vagyok ráakaszkodni masokra.
2019. jún. 30. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Többen vannak ilyen gondokkal mint hinnéd :/ ha beszélgetni szeretnél valakivel, vagy bárki nyugodtan írj rám :)
2019. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
másik pszichológus kell, önismeret nélkül nehéz lesz változtatni. igazából sok okosat nem lehet írni szerintem, nekem kevert személyiségzavarom van, de terápia hatására sokat javult a helyzet.
2019. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fennáll még a probléma, s van kedved beszélgetni, akkor írj. Én is sokszor kilátástalannak látom a helyzetet, s úgy, hogy senkit sem érdeklek.
2019. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!