Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem fizettem be a tandijat...

Nem fizettem be a tandijat kozepiskolanal?

Figyelt kérdés

Tehat.. 2 eve jarok ide

Nem fizettem 2-3 honapot

Folyamatosan jon az email hogy “ koltseg terites”

( termeszetesen fizetni fogom..de nem tudom hogy mikor tudom.)

Ha nem fizetek “idoben” ebbol valami gondom lehet? Mi tortenik ha kifutok az idobol?


2019. júl. 3. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hany éves vagy? Ha már nem vagy tanköteles, kitesznek és kamatostul behajtják rajtad a tartozast.
2019. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk amúgy épeszű ember írna egy kérvényt, hogy x probléma miatt nem tudod a tandíjat fizetni, kéred hogy részletekben fizethesd az elmaradásod
2019. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szoval ebbol birosagi ugy lehet?

Ha valtok sulit akkor is? Jaj nem akarok “elfutni”

De anyamek kiakadnak venni a sulibol?

2019. júl. 3. 09:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tartozol pénzzel. Egyértelmű, hohy behajtják. Akkor is, ha szórakozol máshova. Minél később fizetsz, annak több lesz. Szépen megy rá a büntető kamat. Ha bíróságra kerül, akkor a perkoltseggel is megnövelik. Ha "csak" végrehajtásra adjak, akkor is magasabb lesz az összeg. Akar a duplájára vagy meg magasabbra is emelkedhet.

Miért nem írsz egy kérvényt?

2019. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaj annyira buta vagyok az ilyenekben.. hogy vagy mit kene irjak? Oke hogy xy miatt nem tudtam befizetni

De hogy kezdjem vagy valami..

2019. júl. 3. 10:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg a saját szavaiddal, érteni fogják.
2019. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked, hanem a szüleidnek kell kérvényt írniuk (ha jól értem, nem múltál el 18 és ők járnak el helyetted). Tök mindegy, jársz-e oda a jövőben, vagy sem, amivel tartozol, azt ki kell fizetni, be fogják hajtani.
2019. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Oohhh erteeem

Nagyon szepen koszonom a gyors valaszokat❤️

2019. júl. 3. 10:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. Legközelebb ne várj ennyit.
2019. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!