Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatok a...

Hogyan változtathatok a személyiségemen?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Általában kedves, és tisztelettudó vagyok a felnőttekkel, a szüleimmel, sőt kicsit csendes is. Ám a barátaimmal néha bunkó vagyok. Természetesen tudják, hogy nem gondolom komolyan, amit mondok, és csak poénkodom, de félek, hogy akik esetleg nem ismernek annyira, rosszat gondolnak rólam emiatt. Én pedig olyan vagyok, akit nagyon érdekel mit gondolnak róla az emberek. Hogy változtassak ezeken a bunkó megnyilvánulásaimon, hogy egyáltalán ne legyenek?

2019. júl. 3. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Indulj el az önismeret rögös útján. Milyen okból, kivel, mikor vagy kellemetlen, mi a célod vele, tényleg poén-e, vagy inkább a frusztrációdat adod ki.... legalább ezekre a kérdésekre gondold át (vagy írd le magadnak) a válaszokat.
2019. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 imrmi válasza:
Gondold át hogy mit is akarsz mondani. Erre szokták azt mondani hogy előbb gondolkodj aztán cselekedj. Nem vagy egyedül :)
2019. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!