Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez és mit tehetnék...

Miért van ez és mit tehetnék ellene? 18/l

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hirtelen valtozik a hangulatom minden ok nelkul es nem tudom mit tegyek.

Egyre gyakrabban fordul elo hogy a toppon vagyok aztan hirtelen a beka popoja allat mindezt nagyjabol fel perc leforgasa alatt. Nagyon kellemetlen mert ugye nyar van baratnoimmel szeretnek idot tolteni de belekerulok ebbe a buborekba nem tudok realisan gondolkozni es nevetni se. Es ez megjobban elszomorit mert mindig mosolygos voltam vilag eletemben ha valaki megdicsert mindig azt mondta a milyen mosolygos vagyok es tarsai. Ugy erzem ezzel elvesztettem varazsom. Es amikor tarsasaggal vagyok nem szeretek szomoru lenni mert a barataimmal nem is tudok az lenni. Legjobb dolgok az eletemben a barataim es a csaladom sose akartam hogy sajnaljanak. De szamomra ez onsajnalatnak tunik csak tudnam mit kezdjek vele. Nem a neha elszomorodok dologgal van problemam es a csalodasokkal mert azok nelkul nem lenne ennyi boldog percem, peldaulmikor meglatok egy kutyust. A problemam az hogy ez mar napi rendszeresseggel fordul elo es nagyon kerestem mar mindenhol de csak a bipolaris zavar ugrott fel, de az nem opcio szerintem es a noverem szerint se. Gyogyszert nem szeretnek szedni es szukseg sincs ra velemenyem szerint. Esetleg hogyan talalhatnam meg problemam bugyrait hogy gyokerestul kiirtsam? MI A BAJOM? Ketsegbe vagyok esve :(


2019. júl. 4. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, ez nem egy hasznos válasz..., de valószínűleg kifogod nőni idővel

Ha az segíthet a jelenlegi helyzeteden, akkor valamivel zökkentsd ki magadat a hétlöznapi életedből (például menj el futni, olvass, utazgass...)

2019. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!