Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami tipp durva szorongasra...

Valami tipp durva szorongasra egy kis depresszioval parositva?

Figyelt kérdés
Rovid leszek, mostanaban osszejott egy ket dolog, konkretan egy kaosz az eletem minden teren (segitseget senkitol nem kapok, pszichologushoz ugyan jarok de oszinten semmit nem er) es emiatt allandoan stresszelek, szorongok es depresszios vagyok, nehezen is tudok elaludni, meg nyugtatoval is. Esetleg voltatok mar ilyen helyzetben vagy tudtok valami hatasos modszert vagy valamit ezellen? Elore is koszi
2019. júl. 17. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki szabit vagy menj betegszabadságra egy hétre és szakadj ki teljesen a hétköznapi szürkeségből. Horgássz, túrázz, fürödj, piknikezz. Lazítás.😉 Minden helyére fog kerülni csak nyugalom.
2019. júl. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, nem rossz otlet😊
2019. júl. 18. 04:06
 3/5 anonim válasza:

Én ugyanezzel a problémával mentem el az orvosomhoz hétfőn, 2 hétre ki írt és beutalót adott pszichiátriára, de már most jobban érzem magam,hogy nem kell állandóan a munkán gondolkoznom és nem a 3 szak határozza meg az időbeosztásom.

Persze ettől még jönnek elő bennem fura gondolatok, de valahogy úrrá kell lennünk rajta, mert az utóbbi időben úgy érzem amitől félünk és szorongunk ez csak bennünk létezik. 20/L

2019. júl. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mik a problémáitok amitől rossz a kedvetek?
2019. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából ez bonyolult de a lényeg hogy minden “barátom” megutált és ellenem fordult az utóbbi időkben egy két ember miatt pedig én semmiről nem tehetek, még az az ember is akit a legjobb barátnőmnek hittem. Így leírva ez nem tűnik akkora problémának de ha részletesebben leírnám, elég brutál lenne. A közeli rokonaimban is óriásit csalődtam, ezt sem részletezném.. a szüleimmel sem jövök ki jól, amikor tudják, hogy nagyon szarul vagyok, még ők is elkezdenek szekálni és mindenbe (de tényleg mindenbe) belekötnek és egy fársztó nap után is utálok hazamenni mert tudom, hogy megint lesz min idegeskedni. Vannak itt még bőven rossz dolgok de a lényeg, hogy nagyon egyedül érzem magam és nem látom az értelmét semminek, elkezdtem cigizni is, pedig nagyon nem vall rám, az öngyilkosság is sokszor megfordult már a fejemben de egyszerűen nem tudom mitévő legyek. Segítséget igazából nem kapok és nem tudom feldolgozni, hogy az életem ilyen fiatalon romokban áll
2019. júl. 27. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!