Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy találjam meg önmagam?...

Hogy találjam meg önmagam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Középsuliba járok ami 5 éves vendéglátói szakra.

Harmadik éve dolgozok mint pincérnő (brigád nyáron és itt ott suli mellett), sokszor nagyon megfog a szakma és azon gondolkozok, hogy majd én is szeretnék nyitni egy étternet vagy kávézót (bár inkább kávézót). DE. Sokszor vagyok úgy vele, hogy utálom az egészet. Vannak hetek-hónapok amikor megfog a pszichológus szak és azon gondolkozok hogy középsuli után elmennék fősulira. Van mikor megfog a rendezvényszervezés (pl.: mikor suliból elmegyünk bálra teriteni, disziteni stb...)....

Ha tudtok adni valami tanácsot vagy esetleg valamilyen oldalt ismertek-e ahol levan irva hogy találjam meg önmagam az sokat segitene, köszönöm.

U.I.: Szlovákiai magyar vagyok, szlovák suliba járok úgy hogy a hibáimat nézzétek el . köszi. 18L



2019. júl. 18. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


elnézem a hibáid, ahogy kérted.


A te korodban teljesen normális, ha egymással ellenkező érzések egyidejűleg vannak benned. Idővel megtanulod ezen ellentmondó érzelmeket egy irányba terelni, és kevésbé fognak zavarni. Túl fogsz lépni a kényszerítő erejükön, nem leszel a foglyuk.


Hogy találhatod meg önmagad? Nem úgy tűnsz, mint aki el van veszve :) Szóval nem okvetlenül keresni kell, hanem megvalósítani magad: ha tudod, milyen szeretnél lenni, indulj el a realizálása felé. Ja, és ne szégyelld meggondolni magad, ha találsz valami még jobb célt, mint ami felé épp haladsz.

2019. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ugy tudod magad megtalalni, hogy tapasztalsz jo sokat.


Mindent kiprobalsz, amit tudsz, igy idovel letisztul, mi is erdekel igazan.


Mindennek vizsgald meg az elonyet es a hatranyat. Mennyit nyerhetsz? Er annyit?

2019. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!