Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Help! Szerintetek meg tudok...

Help! Szerintetek meg tudok valtozni, vagy valahogy el tudom magam fogadni?

Figyelt kérdés

Tul egyszeru es kiismerheto vagyok. Tul konnyen megtorok. Mindenki aki szoba all velem naivan belekapaszkodok amig le nem raz. Sokat beszelek,de keveset mondok. Egy nyitott konyv vagyok de csak mert nem olvasna el magatol senki. Gyerekes vagyok es probalom kiismerni a sotetseget de en csak a fenybe vagyok kepes elni. Ami nekem a jeg hata az masnak csak egy koves ut amin setalni kell. Keptelen vagyok az eletem vagy akar bizonyos szituaciokat celtudatosan formalni. Ha jol erzem magam szanalmas vagyok es kimondok olyan dolgokat amivel tamadhatnak aztan elkezdek beparazni es javitani a helyzeten de csak jobban lejaratom magam mert egy fegyvertelen katona vagyok. Es ez megtortenik urja es urja. Nem tudom ezt kontrollalni. Egy csodtomeg vagyok es evekig azt hittem csak kulonleges. Pedig soha nem voltam az. Nem vagyok kepes a sebezhetosegem maszk ala rejteni , mire aki mar kedves hozzam azt hiszem hogy beszelnem kell, odalokom neki magam es vegul soha nem kellek.

Nem vagyok kepes hosszutavon csinalni semmit, es semmit nem tudok igazan. Velemenyem valamennyire van arrol ami korul vesz de egy ev mulva csak nevetek ezeken. Semmi nem erdekel igazan csak a sajat dolgaim. Probalok olyan lenni amilyen nem vagyok. Pl feletebe jarok stb erdeklodes, celok 0.

Ezek melle a kulsom se tul elonyos ( van aki szerint igen de olyan is van akinek nagyon nem tetszem)

Evek ota probalok megvaltozni de nem megy. Elfogadni egy ilyen szemelyiseget meg szerintem nem lehet . Ez egy ordogi kor , es nem talalom a kiutat.

Tudok valamit is tenni azon kivul hogy megolom magam?



2019. júl. 23. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
F/L? Hány éves? Hol laksz? stb. Kezdjük ezzel ha lehet :)
2019. aug. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!