Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan e-cigi ami külön a...

Van olyan e-cigi ami külön a nikotinos és a nikotin mentes liquidre vannak specializálódva vagy mindegyik ugyan úgy működik?

Figyelt kérdés
A mai nap szerettem volna venni egy e-cigit de a dobozára rá volt írva hogy 'nikotin' és nem mertem megvenni mert én nikotin menteset akarok kizárólag szívni. A kérdésem az lenne hogy van-e külön a nikotint tartalmazóra és a nikotin mentes liquidre specializálódott e-cigi?

2019. júl. 30. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs
2019. júl. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan.

Nézd meg, mit tartalmaz az az e-cigi készlet, amit meg akartál venni. Ha nincs benne liquid, vagy esetleg előre töltött patronok (nagyon régi típusoknál van ilyen), akkor nincs benne nikotin, csak ráírják, mivel nikont tartalmazó liquiddel is megtöltheted.

2019. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!