Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SOS Mi lehet a gond a számítóg...

SOS Mi lehet a gond a számítógépemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok a mai nap mikor géphez ültem és elkezdtem fejhallgatóval hallgatni egy zenét arra lettem figyelmes, hogy a zene szól bár furán, de amin nagyon meglepődtem az az volt, hogy aki énekelt annak a hangját egyszerűen nem lehetett hallani vagy csak nagyon halkan. Ha valami értesítést kapok akkor is halk nagyon a hang. Először azt hittem a fejhallgatóval van valami baj ezért megnéztem a fülhallgatómmal is. A probléma ez esetben is ugyan az volt. Ebből kifolyólag úgy gondolom, hogy a géppel lehet valami csak éppenséggel ötletem sincs ez mitől lehet, tegnap még rendben volt minden..

2019. aug. 1. 13:30
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Külső vagy belső hangkártya?
2019. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A föld csatlakozó nem érintkezik, akkor van ez a jelenség. Próbáld meg egy icipicit kiljebb húzni a dugót, ne nyomd be tövig. A csatlakozó a hibás. Ugyan az, mintha a fele nem szólna, csak itt most nem az egyik csatorna szakadt meg, hanem a harmadik érintkező.
2019. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem akkor csinált ilyen a win, amikor valamiért a kimeneteket átvariálta, nekem 5.1 volt.
2019. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, mindent de semmit nem változott. Valami ötlet, hogy esetleg mit csinálhatnék??
2019. aug. 1. 14:31
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha digitálisan állítható, akkor állítsd pl. a mikrofon bemenetet fülhallgató kimenetre.
2019. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Made in china
2021. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!