Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem:nekem van...

ShadowGhost kérdése:

Lenne egy kérdésem:nekem van most 8 gb RAM-om es meg akarok 8 gb ot venni. Amit kinéztem az Mhz ja ugyan az, a CL je is és mind a kettő ddr4-es akkor az jo lenne?

Figyelt kérdés
Szeretném ha olyan emberek irnának akik értenek is hozzá!

2019. aug. 8. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jónak jó, de a dual channel ez esetben nem garantált, csak ha ugyanolyan modult (márka-széria) veszel.
2019. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
es mit jelent ha nem lesz dual channeles (nem nagyon ertek hozza)
2019. aug. 9. 09:22
 3/6 A kérdező kommentje:
ja es mind a ket ram ami lesz az single channel tehat ami van most a gepembe az is es amit venni fogok az is single chjanneles
2019. aug. 9. 09:31
 4/6 A kérdező kommentje:
es ha egy piciben ter el csak a marka vagy a szeria akkor ugyanugy a gep erzekelni gofja hogy 16 gb ramod van de single channelnek veszi?
2019. aug. 9. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a 16GB RAM meglesz, csak a dual channel nem biztosított. Ha AMD (Ryzen) procid van, akkor kicsit gázos, mert teljesítménybeli különbség jóval nagyobb, mintha Intel procid lenne, bár ez esetben sem egetrengető mértékre kell gondolni, olyan mínusz 4-6%.
2019. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
intel procim van
2019. aug. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!