Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebayen rendelt okosóra töltés...

Ebayen rendelt okosóra töltés közben felrobbant, visszakérhetem az árát?

Figyelt kérdés

Képet kér, én meg kihajítottam mert az égett műanyag annyira büdös volt.


Valahol lehet refundot kérni, nem?


2019. aug. 8. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizony.
2019. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezert nem rendeluk occsoe' ebay-rol olyasmit, ami bonyolultabb egy led-sornal. Meg abban is ki volt egve gyarilag az egyik led...


Amugy az egyetlen bizonyitekat dobtad ki annak, ami alapjan visszakerhetted volna az arat, ugyhogy ennyi, a tanulopenzt megfizetted.

2019. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
nem kötözködés kép, de valami bizonyíték csak kéne hogy felrobbant
2019. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is felrobbant. Elhiszed csak így bemondásra?
2019. aug. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Aki bolond, az vállalja a következményeket.

Véletlenül nemrég eBayről rendeltem egy LCR-T4 tesztert, mert a korábbit sikerült tönkretennem véletlenül, egy feszültséggel töltött kondenzátor mérésével.

A cucc megjött, de törött volt a kijelzője.

Erre én lefotóztam, visszatérítést kértem, szinte azonnal vissza is került a pénz a számlámra.

Poén az egészben, hogy ennek csak a kijelzője volt törött, amit én kicseréltem a régivel, aminek a kijelzője még jó volt.

Így már nem is kellett újat rendelni, de szerintem nem vertem át senkit, elvégre törötten érkezett, ez az igazság, nem lettem volna köteles megjavítani.

Hogy végül két rosszból csináltam egy jót, az nem átverés.

2019. aug. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kidobtad bizonyítékot így már nem kérheted vissza az árát .
2019. aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az eladónak jeleztem akkor, meg írtam értékelést is. Erre visszaírt, hogy küld egy újat.... Kösz, nem
2019. aug. 9. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!