Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek egyetemre?

Milyen laptopot vegyek egyetemre?

Figyelt kérdés

Max. 150-200 ezer forintért vennék, többért nem nagyon.

Üzleti gépre gondoltam, mert az elvileg strapabíróbb, tovább bírja. De jó lenne ha tudnék rajta néha játszani is amikor nem tanulok vagy épp nincs más dolgom (hétvégente kb.) Gta sa, GW2 esetleg vagy a Wow wotlk/mop, lol, Hots, Hearthstone fusson rajta, nem baj ha csak alacsony beállításon.


Netezésre, ppt-k, beadandók készítésére, tananyagok böngészésére kell majd főleg. Családdal néha-néha skypolni, mert nagyon messzire kell költöznöm az egyetem miatt.


Mérnöknek fogok tanulni ha ez számít. Modellezni azt nem nagyon fogunk, de amikor lesz ahhoz sem kell egy erőgép, szóval bőven elég lesz ez az árkategória.



#laptop-számítógép-továbbtanulás-egyetem-ár-vásárlás
2019. aug. 10. 11:45
 1/2 szántóvető ***** válasza:

az üzleti gépek grafikus képessége nem túl jó.de egy gamer noti is jó választás lenne.

[link]

ez az egyik legolcsóbb.a súlya elég nagy,de a célnak megfelel.

2019. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Újat ne vegyél.
2019. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!