Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Tegnap elállítódottak az ékezetes betűim és most kína (vagy milyen) jelek vannak helyette (? )

Tegnap sikerült a testvéremnek elnyomkodnia a gépet és elállítótt rajta valamit. Elsőre fel se tünt, hanem amikor elindítottam a gépet, láátam hogy a Hard Disck Sentinelnél ékezetek helyett kínai írásjelek vannak, vagy ahhoz hasonlóak. Próbáltam újratelepíteni is a betűkészletet, de nem segített. Próbáltam resetelni is. Az se segített. Esetleg valami megoldás?

Keress kérdéseket hasonló témákban: számítógép, PC, betűtípus, ékezet, más írásjel

aug. 14. 09:16  Privát üzenet  

A válasz
Talán ha a jobb alsó sarokban beállítod hogy hu akkor jó lesz

# 1/1Időpont aug. 14. 13:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
át tetten abba a mappaba amibe nincs ékezet de amikor elinditom az asztalról vagy stemen akkor mindig frissít és akkor csinál egy mappát és abba másolja és az meg ékezetes és nem...
Rendeltem neten, de ékezet van a nevemben, és mindig kiszedte az oldal az ékezetes betűt, így a nevemből hiányzik egy betű, át tudom így venni a csomagot? (Postapontra rendeltem)
Laptopon a billentyűzet angol, de úgy tudom, hogyha egy bizonyos billentyűt megnyomok rajta és mellé az ékezetlen betűt, akkor ékezetes lesz. Melyik az? Vagy van egyáltalán ilyen?
Lehet így ékezetes karaktert írni angol billentyűzeten?
Windows alapú tablethez honnét szerezhetek ékezetes billentyűzetet?
Ahoj! A problémám az volna, hogy ékezetes betűk helyett a billentyűzetem karaktereket jelenít meg. Magyarra van beállítva az alapértelmezett billentyűzet-nyelv! Lehet elnyomtam...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!