Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aliexpressen hogyan lehetne...

Aliexpressen hogyan lehetne alipay-el fizetni kártya helyett?

Figyelt kérdés
Akármit próbálok rendelni mindenhol csak kártyát, illetve webmoney meg bank transfert néhol western uniont enged csak. Sehol nem dobja fel az alipayt, miért lehet ez?

2019. aug. 24. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

de amikor fizetsz bankkártya adatokkal, akkor kiírja, hogy alipay... tehát tul.képp azzal fizetsz.


Gondolom össze vannak kötve a rendszerek.


Miért nem jó a bankkártya?

2019. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
alipayre belépve nincs transaction historym, pedig most vettem két dolgot visa kártyával ami be van regelve alipayre is.. valahogy nem jó, valami lépés kimaradhatott pedig már régebben, vagy másfél éve ez működött nekem rendesen
2019. aug. 24. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Böngészőben:

My Aliexpress nenü

My Alipay (jobboldalon)

Utána tudsz kreálni Alipay fiókot, de ezt én nem játszottam le.

Mindamellett nekem már évekkel ezelőtt eltárolta a kártyaadatokat, azaz fizetéskor nem kéri, legfeljebb néha ellenőrzésként meg kell adni, hogy mikor jár le a kártya.

Noha próbáltam erről leszoktatni, illetve töröltem is egyszer, de feladtam, mivel úgyis megbízható oldalnak számít, így egyszerűbb a vásárlás is. Nem is volt soha gond ebből.

2019. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 2

Előbb nem láttam a hozzászólást.

2019. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Timici_timicike válasza:
Sziasztok!Most regisztráltam az aliplay-re is, de megszünt és már nem lehet használni.
2020. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor minek enged egyáltalán regelni? aliexpressen meg sok helyen nincs paypal se kizárólag kártya meg esetleg a többi felesleges lehetőség
2020. jan. 12. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!