Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik, míg...

Mennyi időbe telik, míg megérkezik a Telekomhoz az iPad Pro tablet, amit személyesen rendeltem meg az üzletben?

Figyelt kérdés

Ma bementem a Telekomba és szerettem volna venni egy iPad Pro tabletet, de azt mondta a hölgy, hogy kérvényezni kell a szállítást, ugyanis bizonyos összeg felett nem lehet rögtön átvenni az üzletben.

Mennyi idő míg a kérvényt elfogadják és az üzletben személyesen át tudom venni?



2019. aug. 26. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a telekomtól kérdezd! Tudod ez nem a telekom ügyfélszolgálata
2019. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudtak pontos időt mondani, emiatt írtam ki ide a kérdésem, hátha valaki rendelt már úgy, ahogy én.

Tisztában vagyok vele, hogy nem Telekom ügyfélszolgálat, de köszönöm a felvilágosítást!

2019. aug. 26. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nincs nekik raktáron...


Ha most az Apple-től este megrendelem, csütörtökön átadja a futár. Gondolom itt is hasonló lehet, a héten csak meglesz.

2019. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Ajándékba lesz majd, ezért volt fontos, hogy mikor érkezik.

2019. aug. 28. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!