Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki hord még hagyományos karórát?

Ki hord még hagyományos karórát?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy egy hagyományos karórában mi a jó és miért hordhatja valaki.

Az okos órákat vagy a sport-karkötőket értem, mert nekem is van a futáshoz. Ahogy látom a sima karórákat a hatvan közeli emberek hordják. Vannak belőlük méregdrágák is, de semmit nem tudnak csak az időt mutatják. Szóval hord még valaki ilyet fiatalon is?



2019. aug. 27. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
22éves kollégám is óragyűjtő, jellemzően 500e feletti értékű órákban jár
2019. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok és imádom az órákat, kamaszként is imádtam. Vannak ún. ékszerórák, amik karkötőként is funkcionálnak. Egy analóg óra sosem lesz ciki, kiegészítő, ugyanaz a funkciója, mint bármely más kiegészítőnek, nem is kell többet tudnia, mint az időt. Arra ott az okostelefonom. :)
2019. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én, és mert jobban néz ki, mint egy műanyag valami. Az olyan gagyi hatást kelt picit nekem. És nem érzem szükségét okosórának, pulzusom jó szokott lenni, hívni van telefon, lépésszámom meg nem érdekel.
2019. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
80%

Csak sima órával tudom elképzelni az életemet.

Sajnos eddig még csak ilyen fast fashion szintű óráim voltak, de karácsonyra tervezem meglepni magam egy szép Cluse vagy egy Fossil órával magam.

Én pl az okosórákat és az ilyen okoskarkötőket nem kedvelem, csak a sima óra jöhet szóba, ami önmagában is komolyságot ad, öltöztet férfit és nőt is egyaránt.

Nem vagyok "földhözragadt", van okostelefonom, okostvt is használok, laptopon dolgozok, de az óra legyen hagyományos.

20L

2019. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi számít öregnek, 35 vagyok, és én is azt hordok.
2019. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én hordok.

Nem nyomkodom folyamatosan a telefonomat amikor úton vagyok, főleg ha sietek. Ha tudni szeretném mégis mennyi az idő akkor csak ránézek a kezemre. Okosórám nincs, mert nem használnám ki, nincs rá szükségem. A legtöbben amúgyis azért veszik, mert “menő” meg ez a divat, és hogy elmondhassák, hogy van. A gazdagok is inkább mondjuk egy hagyományos rolexet hordanak, mint okosórát :)

Szerintem egy óra szebb és elegánsabb/csinosabb is, mint egy okosóra.

2019. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, 26/N
2019. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
nekem sima órám van/volt vagy 2 éve, most csak azért nem használom, mert a szíja el van szakadva és sose jutottunk el odáig, hogy megcsináltassuk. Szimplán az időt szeretném tudni és a telefonom nincs mindig nálam, plusz lovagolok és versenyen elegánsabb egy szép "hagyományos" óra, mint egy elektromos :D Meg nincs is szükségem "okosórára", akkor meg minek? (15 vagyok, kb 12-13 voltam amikor karácsonyra kaptam egy órát)
2019. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Egyszerű szilikon de nem okos,analog oram van. Nem szeretem minden alkalommal elokapni a telefont ha csak az ido erdekel. Fovarosban,tomegben foleg nem
2019. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Ja,es 25 vagyok
2019. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!