Megbízható eladó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan karórát szeretnék venni, amilyet itthon semelyik nagyobb üzletben nem kapni már, és nem is tudnak beszerezni a nagykerből sem (S.iko SNK803). Azt sem tudom, hogy gyártják-e még. Márkakereskedésben még nem kérdeztem, de majd sort kerítek rá. Amazonon viszont van ilyen óra, nagyjából korrekt áron lehet is rendelni. Érdemes onnan vennem, eredeti lenne az óra?

2019. szept. 6. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet választ adni.

Honnan tudhatnánk,hogy mit ad el neked ott valaki?

Vaterán (függetlenül attól,hogy tök más a 2) is van olyan hirdető akinek tök jó értékelései vannak és ezt kihasználva sokszor elad néha 1-1 sz∆rt is.

Arra akarok kilyukadni,hogyha írtad volna ,hogy honnan akarod megvenni akkor sem biztos ,hogy pontos választ tudnánk adni ,mert míg lehet ,hogy minket nem vert át ,téged átverhet.

2019. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én vetem amazonrol mobil telefont kereskedőtöl és rendben megjött és még garancia is volt mellékelve de én a német amazonrol vásároltam.
2019. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!