Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Járt már valaki pórul a...

Sanca99 kérdése:

Járt már valaki pórul a szerszamx.hu weboldallal kapcsolatosan? Egyszer nem azt az árút küldték ki amit megrendeltem, a másik alkalommal a 14 napos visszavásárlást nem teljesítették. Sajna a jogrendszer nem a vásárló mellett áll.

Figyelt kérdés

#szerszám webáruház #szerszamx.hu online áruház
2019. szept. 8. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem , 2 hete rendeltem potom áron karbit fűkaszához + 900 Ft fuvardíj , 2 nap alatt hozták mit rendeltem pontos volt az idő megjelölést amit a futárcég emailben megírt . Fogyvédelem tájekoztatása , érdemes élni a kibontàs jogoddal ha a sofőr elutasítja X indokok miatt kérni a jegyzőkönyvet és megtagadni az àtvetelt . De lehet videózni az àtadàst kibontást úgy hogy a sofőr ne legyen látható majd elküldeni a küldő céghez fogyvédelemhez ....
2019. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lacafater válasza:
Meg NE forduljon a fejetekbe,hogy rendeltek tőlük! Sajnos én megtettem,rendeltem egy elektromos láncfűrészhez való fogaskereket, Küldtek egy teljesen mást! Reklamáltam.Beismerték,hibáztak,de jelenleg nincs. Tudok várni? Vártam,majd reklamáltam,sok idő telt el. Elküldtek meleg éghajlatra,letelt a 14 nap! Szerintetek? Van gerincük?
2019. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 alcapone386 válasza:
Én is így jártam. Nem azt küldték, amit rendeltem. Kamu a cég is. Érdemes megnézni, hogy hova van bejelentve. Csaló tarsaság....piacos szarokat árulják, és azt küldik ami van. Panaszomra nem reagáltak, leszarják mit panaszkodunk. Ahogy olvasom nem ez az első kétes webáruházuk. Amíg a szervek nem szállnak rájuk, még sok embert át fognak verni sajnos...
2019. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Több terméket rendeletem 1x re. Van amit el sem küldtek. és van amiből nem azt küldték amit rendeltem ha nem egy olcsóbb kategóriát- és egészen más márkát. Viszont amiből azt küldték amit rendeltem azzal minden rendben van.


Szerintem őssze kénne fogni ellenűk. Olyan cég nincs amit nem lehet megtalálni sem olyan cégtulaj akit ne lehetne megtalálni. Rendőrség persze úgyse tesz semmit azok csak úgy vannak. Persze azért sűrűn hangoztatják hogy a rendőrségre kell menni megtenni a feljelentést ez meg az. Meg hallgatnak aztán elhajtanak úgy bánnak a károsultakkal mint valami bűnözővel.

2020. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 es vagyok , ma vettem 15 után Chs 5 le lancfűrészt de 3 le rendeltem . A fuvarlevelen is az erősebb volt ,kifizettem kibontottam ép hianytalan . Beinditottam az alapjarata magas es töb adalekkal is megy . Nekem 2szer mákom volt .
2020. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Bmw320 válasza:
Soha,soha ne akarjon veluk uzletelni senki,megbizhatatlanok,nem lehet garanciát intézni,számlát se adnak.A megadott szám folyamatosan foglalt és soha nem hivnak vissza.
2020. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Eszedbe ne jusson tőlük rendelni. Telefont nem veszik fel, emailre sokára válaszolnak.A hibás permetező visszaszállitását tőlük kértem a visszárú nyomtatványon, de nem teljesitették, ellenben fényképet kértek az áruról. Végül csak a békéltető testülethez fordulás után rendeződött a termék árának visszautalása, de a terméket nekünk kellett visszaküldeni.
2021. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Holló Vezér válasza:

Ilyen szinten rabló webáruházzal még nem is volt dolgom. Rövid tanulság, amíg a pénzednél vagy készségesek és gyorsak, a pénztártól való távozás után: -sose láttalak, ki vagy te tesó?


Az eszközt a kézhezvétel után kibontottuk, kipróbáltuk, amelynek során tapasztaltuk, hogy a gép teljesen erőtlen. A legkisebb akadályban elakad, vagy már eleve el sem indul, nyikorgó, rendellenes hangokat ad. Baleset veszélyes! A termékleírásban, a csomagoláson és a szerszámon feltüntetett adatokkal ellentétben egyáltalán nem 21V-os a készülék, hanem 12V-os akkumulátorokkal rendelkezik. Ez magyarázatot ad az erőtlenségre. A gépen egyébként látható egy max 18V felirat az akkumulátor csatlakozóinál. Ebből arra következtetünk, hogy a kapott gép sosem volt 21V-os, habár az akkumulátorokon - megtévesztő módon -ez a felirat szerepel. Ha ez nem csomagolási hiba, hanem elve így gyártják a készüléket - márpedig ez igen valószínű, úgy sejtem, hogy ez kimeríti a csalás bűntette jogállást.


A készüléket kibontottuk, az akkumulátorokat feltöltöttük, és kb 4 percet üzemeltettük, kifogástalan állapotban van, ugyanakkor teljesen használhatatlan, semmirevaló selejt.


Ügyfélszolgálat-szerűség nagyon nehezen elérhető, ha fel is veszik semmit nem tudnak intézni, leráznak. Eddig 3x sikerült elérni őket, a szöveg, hogy már írják a válasz e-mailt a raktáros kollégák, mindjárt küldik. Semmi. Cégként senki ne vásároljon ebből az áruházból, meg egyébként se. Eddig az volt a tapasztalatom, hogy a legrosszabb esetben vagy a termék egy gagyi szar, vagy az áruház simlis, de olyant, ahol futószalagon csapják be az embereket, ilyennel még eddig nem volt dolgom.


Telefonba simán bemondják, hogy céges vásárlás esetén garancia nincs, 10eFt alatt meg egyébként se 2021-ben! Hűha! Ezek szerint erre a cégre semmilyen törvény nem vonatkozik?


Kitöltöttem a visszaküldési űrlapot, elvileg 48 órán belül tájékoztatnak. Kérdés, hogy miről, persze semmilyen formában nem kerestek azóta se. De okulva a mások esetéből, mégsem küldöm vissza. Ha visszaküldöm, akkor azzal csak annyit érek el, hogy fizetek egy plusz szállítási költséget és se pénzem, se gagyi szar gépem nem lesz a végére. Mert persze többen írták, hogy a visszatérítendő összeget azóta is várják.


Remélem előbb utóbb egy rendőrt is átvernek és akkor pontot tesz valaki ennek a kócerájnak a végére.


Úgy tűnik, hogy a vásárlók fele elégedett, ők valószínűleg tényleg olyanszerű terméket kaptak mint amit rendeltek és még nem romlott el, nem próbálták meg visszaküldeni, vagy garanciáztatni. Akik ezzel megpóbálkoztak nullára értékelik az áruházat.

2021. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ÁTVERÉS ahogy tapasztalom. Visszaküldtem volna de nem foglalkoznak a panaszommal. Addig vagy jó míg ki nem fizeted.
2021. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Csak nem bírtam magammal, ismét rendeltem tőlük, és amilyen hülye voltam át is vettem.


Hiába a legolcsóbbak, nem éri meg azt a sok idegeskedést.


kb. 60.000-ért rendeltem 9 féle dolgot, de felét kb 38.000Ft-nyi árut kaptam 1,5 hét alatt.


ezek közül 2 termék volt az amit rendeltem, de abból 1 hibás is volt.


egy köszörű zárlatos volt, mindig leverte a fí relét.


hiába vettem 30%-al olcsóbban, ha nem tudom használni.


2 hónapos levelezgetés után feladtam, vettem egy másikat máshol.


azt nem tudtam eldönteni, hogy tényleg olyan buták, mint ahogy válaszolgattak, vagy csak a felelősség alól való kitérés volt a cél.


a lényeg, hogy a hibás termékekről nem tehetnek, így kapják ők is, de cserét és pénzt ne várjon senki vissza.


ha nem akarsz idegeskedést és felesleges munkát a vásárlás után, akkor NE rendelj tőlük semmit, nem éri meg, hidd el, több éves tapasztalatból mondom.


nekem mindig volt valami hiba, amivel el is buktam azt a kedvezményt, mintha máshol vettem volna, sőt, most 60%-al több áron van egy olyan köszörűm, mintha a drágább helyen vettem volna.

2022. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!